Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet ennek a viselkedésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek a viselkedésnek az oka?

Figyelt kérdés

Múlt hét péntek délután randiztam egy fiúval, akivel van pár közös órám egyetemen, de nem vagyunk egyébként jóban, nem is szaktársam. Hétfőn hívott el, nagyon aranyosan, láthatóan izgult is. Pénteken moziztunk, sétáltunk, beültünk iszogatni, megcsókolt, aztán kézenfogva mentünk a buszig, kb 4-5 órán át együtt voltunk. Másnap reggel írt, beszéltünk az egyik közös óránkról, de aztán lezárult a beszélgetés, és egész vasárnap nem keresett. Ma reggel lett volna a közös óránk, ő késve ért be, és észre sem vett, de nem is keresett a tekintetével. Én ma prezentáltam egy órán, amitől nagyon izgultam, és amiről pénteken is sokat beszéltünk, de nem keres, hogy megkérdezze, hogy ment.

Nem akarok én írni, mert ha tetszenék neki, akkor nyilván keresne, csak nem értem, mi a baj, mi ment félre.

21/L



2016. ápr. 4. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami félrement for sure, de csak tőle tudhatod meg, hogy mi.
2016. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ezt mi sajnos nem tudjuk megmondani Neked :\

Vagy megkérdezed tőle, vagy csak hagyod menni, ahogy érzed

2016. ápr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hasonlóan jártam tavaly nyáron egy munkatársammal,csak több randi volt. Na a lényeg,hogy valami történt,csak én megkérdeztem mi kb.egy tucatszoqg,de nem mondja meg.Illetve azt mondja semmi.
2016. ápr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fogta meg az egyéniséged, valószínűleg nincs elég közös témátok a tanuláson kívül. Lehet az is, hogy iszogatás után nem a vonzó oldaladat mutattad. Kis kontrasztot érzek a nem vagyunk jóban sem, de azért randiztunkkal kézen fogva. Ha búcsúzóul nem csókolt meg csak még iszogatás előtt, akkor azután ment félre a dolog. Ne keresd, de ha rád köszön, éreztesd vele, hogy neheztelsz rá.
2016. ápr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!