Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jeneltese ennek a viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jeneltese ennek a viselkedesnek?

Figyelt kérdés

Voltam egy bulin, es egy sraccal hulyeskedtunk, hogy nincs rajtam bugyi. Majd jott egy masik srac, elkedtunk beszelgetni, erre akivel eloszor beszeltem azt mondta, hogy rajtam nincs bugyi, mire a masik srac azt mondta, hogy mutassam meg.

Ezt hulyeskedesbol mondta, vagy erdeklem.


2014. febr. 13. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is megmutathatod a puncid :D
2014. febr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hááát az első! Eleve egy buliba,mi a fenének kezdted el mondani,hogy nincs rajtad bugyi,ha nem d*gni akartál? :D A másik,szted minek néztek,ezután? :D Persze érdekled,egy dgásra :D Oszt szeva,cső,pá,aloha,dasvidaniya :D
2014. febr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jajj, eloadod a ri.bancot, aztan artatlanul megkerdezed itt, hogy vajon mit akar?

Ha ertektelen, konnyen kaphato agybetetnek tartod magad, akkor annak latnak a fiuk is, egy olcso numeranak.

2014. febr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb annyi, hogy r*bancnak kezeltek. Ha te megosztasz egy ilyen infót egy szimpatikus sráccal (viccből vagy komolyan), erre ő ezt továbbítja, az annyit jelent, hogy gyönyörűen használati cikknek nézett, akire spec nincs szüksége.
2014. febr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!