Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van az ilyen viselkedésnek?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam (17F), akivel az utóbbi időben közelebb kerültünk egymáshoz. Kereste a társaságom, órák után bennmaradtunk, beszélgettünk. Néha elkísértük egymást.Zavarban volt,néha megérintett, szóval a jelzései számomra azt mondták, tetszem neki. De nem lépett tovább, ezért elhívtam sétálni, eljött, jól éreztük magunkat de semmi több. Aztán gondoltam, tisztázom vele, hogy részemről ez több mint barátság, és a szünetben kértem, jöjjön el velem valahová. Azt mondta, nincs kedve, családlátogatás stb és hogy majd máskor. Én ezt tudomásul vettem, mint jelzést, hogy lekoptatott. Azóta kevesebbet beszélünk, de azt vettem észre, hogy be-beszólogat és elég barátságtalan, morcos velem, és kerül. Miért csinálja illetve hogyan tudnám ezt a viselkedését megváltoztatni? Nem akarok haragba lenni vele.
2013. ápr. 11. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle! Ebből nekem annyi jön le hogy barátok vagytok/voltatok. Ő adott "jeleket" vagy annak tűnő jeleket amikből az derült ki hogy tetszel neki, de te nem adtál.

Most amikor már lépni szerettél volna ő beletörődött abba, hogy ti csak barátok maradtok. Azért még próbáld meg elhívni szünetben, vagy maradj bent vele suli után és mond el mit érzel iránta. Sok sikert!

2013. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!