Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyabb érzések találkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyabb érzések találkozás nélkül?

Figyelt kérdés

Az egyik társkereső oldalon összeismerkedtem egy sráccal.

Az eltelt 6 hétben nagyon intenzív lett a kapcsolatunk,már egy nap sem telik el úgy,hogy ne írnánk egymásnak.Többször órákig beszélgetünk bármiről,ami nekem nagyon furcsa érzés,mert nem vagyok kitárulkozó fajta.3 hete kezdett komolyabbra fordulni a dolog,mert amiket ír,erős érzelmeket vált ki belőlem.Azért nem találkoztunk még,mert fél,hogy nem tetszene nekem.

Komoly felfogású,földhöz ragadt vagyok,de ez a 6 hét volt életem legszebb 6 hete.

Igazából az érdekelne,hogy volt-e már valaki így,hogy elkezdett érezni valamit a sosem látott ember iránt ?


2016. ápr. 9. 08:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Voltam igen,de személyes találkozásig ne éld bele magad semmibe,csak élvezd a heĺyzetet.

Mi talälkoztunk,ósszejóttůnk,de pár honap mulva szétmentůnk..de ismerek olyat aki neten ismerte meg a pärját,ósszeházasodtak,gyerek stb..

Személyesen majd eldól a dolog:)

2016. ápr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%

6 hét alatt nem volt találkozó: ez nem jelent jót! messze laktok?


sajnos nagyot bukhatsz,ha nem olyan lesz élőben,mint amilyennek most gondolod...főleg, hogy fél, hogy nem tetszene! ilyen kevés önbizalommal tudsz rá férfiként tekinteni?

2016. ápr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nem lakunk messze,csak én is 12 órázom,éjszaka is dolgozom,ő meg szinte minden nap éjszakás.Így elég nehéz összehozni,hogy egyikünk se legyen "mosott szar " az első randin :)


Amikor elkezdtem ismerkedni,akkor volt egy képem milyet szeretnék,milyet inkább mégsem,szerintem nagyon tart tőle,hogy ő nem fér ebbe bele

2016. ápr. 9. 09:24
 4/21 anonim ***** válasza:
Énis így vagyok kb.
2016. ápr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mennyi idósek vagytok?
2016. ápr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 ~OnLány~ ***** válasza:
77%

Személyes tapasztalatból írom.


Mi 6 hónapig(!) ismerkedtünk neten,gondolhatod már én mit éreztem,azt hittem nem is fogunk összejönni,sem találkozni.

Suliba járt,én is akkor kezdtem a középiskolát,messzebb is lakunk egymástól,nem az egyik itteni szomszédos városkában él.

Végülis ki lehetett bírni,mindent ki lehet bírni,csak nehéz volt. Emlékszem mikor először hallottam a hangját,olyan édesen csengett.Láttam képeken is,szóval már-már összeraktam mindig a fejemben,hogy vajon milyen lehet élőben. Egyfajta kis játéknak indult,nem volt elkönyvelve,hogy találkozni fogunk,de összejött.


A legkedvesebb napom volt,esküszöm. :)

Én mentem hozzá.Aztán ő nem is tudta,hogy hol lakom,csak felpattant a motorjára(ez már a második kis randink volt) és elindult a nagyvilágba.Úgy volt vele,hogy annyira látni akart,annyira megtetszettem neki,hogy vállalta,hogy el is tévedhet,akkor is el akar jönni.

Na ez szerelem volt a javából.Komolyan,úgy éreztem magam,mint a filmekben.Nem fehér lovon jött,hanem berregő motoron. :D

De azért ilyet megtett értem,azért nem semmi.


Szóval én abszolút nem vagyok ez ellen.Olyan tempóban ismerkedjetek,amilenben csak tudtok,majd eljön mindennek a maga ideje,reméljük. :)

2016. ápr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 ~OnLány~ ***** válasza:
100%
Ja és 4 éve vagyunk együtt.(Azóta!)
2016. ápr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Én 36 vagyok,ő 35


Kedves "onlány" köszi,hogy megosztottad velem a ti történeteteket.Én az elején siettetni akartam a dolgot,de csak ő a pasi,nem akarom elvenni előle a levegőt...

2016. ápr. 9. 09:53
 9/21 anonim ***** válasza:
Lehetséges amit írsz, nem mondom inkább de velem is volt hasonló dolog.
2016. ápr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Sajnos nagy a rizikó benne. Én ráfáztam már ezzel.
2016. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!