Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon van-e esélyem ennél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van-e esélyem ennél a lánynál?

Figyelt kérdés

Huszonegy éves egyetemista vagyok, annyit elöljáróban tudni kell rólam, hogy pár évvel ezelőtti rossz kapcsolatom és egy utána másik lánynál lévő csúnya szakítás hatására teljesen bezárkóztam, évekig átnéztek rajtam a lányok, pedig régen nem okozott problémát lányokat "megismernem".

Aztán síri csend majd van ez a lány akivel egy éve közös óráim vannak, baromira szép lány, ami már magában kifejezetten megrémít engem és elkezdett engem hosszasan bámulni. Szándékosan úgy intéztem, hogy a segítségét kérjem, megismerjem aztán sajnos úgy éreztem nem igazán tud engem hova tenni. Véletlenül egy pár hete mellé kerültem órán, csak pár szót váltottunk de valahogy a tekintete ahogy nézett annyira megfogott, és őszintén azóta sem tudom hogyan viszonyulhat hozzám.



2016. ápr. 3. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Természetesen van esélyed , próbélj vele minnél többet kommunikálni mind élőben mind neten keresztül . Legyél része a mindennapjainak , jó úton jársz ; a kulcs mondom az állandó kommunikáció .

26/f

2016. ápr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 schamuelson ***** válasza:

Komoly kihívás... valami értelmes választ írni a kérdésedre.

Persze, esély van. Nyilván arra célzol, hogy egyhez vagy nullához közelít a mérőszáma.

Nos, az én tippem a jelen helyzetről: a lány tekintetében azt láttad tükröződni, ami rád van írva. Amit tudsz is magadról, hogy a korábbi rossz tapasztalatok miatt befelé fordultál. Valahogy ezt a sötét múltat kellene a hátad mögött hagyni! Próbálj nem úgy tekinteni erre a lányra, mint fuldokló az utolsó szalmaszálra! Mert rajta kívül is vannak még, akikkel jól kijönnél.

Vagy vegyél egy mély lélegzetet, és kedves mosoly kíséretében mondd el neki, amit itt az utolsó sorban írtál! Képzeld azt, hogy nincs semmi tétje a dolognak! Mert csak beszélgetni szeretnél vele, kicsit megismerni emberként, nem csak iskolatársként. Felejtsd el most a külsejét! (Egyébként csak azért olyan szép, mert te annak látod. Fogadjunk, nekem nem jönne be a külsőre a lány!) Add önmagadat! De ne siránkozz, nyavalyogj a régi kapcsolataid sérelmein! Erre lehet tudatosan figyelni.

(Ej, jó lenne, ha súghatnék a lánynak is!)Drukkolok nektek!

"Egy majdnem öreg férfi"

2016. ápr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!