Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet esélyem egy ilyen lánynál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy ilyen lánynál?

Figyelt kérdés
Van egy lányévfolyamtársam az egyetemen, szorgalmas, kedves, a legjobb tanuló az egész évfolyamon. Én meg egy lusta disznó vagyok, aki elég linken veszi a dolgokat. Szinte mindenben szöges ellentétem a lány, én nagyon jó anyagi körülmények közül származom, mindig megvolt mindenem, úgyhogy el is lettem kényeztetve, a lány viszont keményen dolgozik a suli mellett. Hát szóval ég és föld vagyunk, és hát egyértelműben minden szempontból ő a jobb. Mindennek ellenére néha nagyon jól el tudunk beszélgetni, meg humorizálni, szerencsére van egy jó adag öniróniám. Sokszor odajön hozzám, meg látom rajta, hogy kedvel engem, és hát én is kedvelem őt. Lehet, hogy barátként tekint rám ,lehet hogy másképp, mindenesetre valami kölcsönös szimpátia van köztünk, de vajon lehet esélyem nála komolyabban is?

2016. febr. 18. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
ezt ennyiből még nem lehet tudni. viszont én is ugyan ilyen vagyok mint te, és engem mindig kedveltek a szorgalmasabb, jobb tanuló lányok. lehet vonzza őket ez a mentalitás :D
2016. febr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 schamuelson ***** válasza:
100%

Esélyed lehet. Az igazi kérdés, mekkora? Remek motiváció lenne az a lány arra, hogy összekapd magadat. Az írásodból számomra az jön le, igazából nem vagy hülyegyerek, csak ellazáskodod a dolgokat. Talán pont ez a lazaság jön be neki! Hogy nem görcsölsz mindenen. Látod a hibáidat, igyekezz javítani rajtuk! Akkor is nyersz vele, ha hosszútávon nem lesz komoly kapcsolat a lánnyal.

Meg ki tudja, ha látja benned az igyekezetet...

2016. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!