Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok, ha valaki így próbálna ismerkedni az utcán?

Figyelt kérdés

1. Szia. Nagyon csinod vagy.. Elkérhetem a számod?

2. Ez mondjuk buszpályaudvaron lenne.. Fogom a füzetem és megkérdezem, hogy tudna e segíteni megoldani egy atomfizika vagy más feladatot.

3. Odaviszek neki egy lapot azzal ráírva, hogy "Szia. Eljönnél velem egy randira? Ha igen csak mosolyogj, ha nem, dobj egy hátraszaltót" Ehhez.. Ha látom, hogy mosolyog, de nem jön oda, odamenjek még, vagy ne?


2016. márc. 30. 21:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első tetszik, az határozott, nem rizsázós, kedves, egyenes.


A második nekem elég áttetsző lenne... aki ennyire ért az atomfizikához, az pont egy random járókelőtől kér segítséget? Viccesnek nem az, sőt hülyén veszi ki magát, ha a csaj aztán kínosan érzi magát, hogy nem tud segíteni benne, még akkor is, ha tudja, hogy szívatás... mintha arra menne ki a játék, hogy be legyen bizonyítva, hogy ő buta.


A harmadik... hát... nekem ez a poén nem jön be. Erőltetett, lerágott csont... és nem bírom azokat a poénokat, amiben szinte rákényszerítenek vkire vmit, akkor is, ha poén.

2016. márc. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Buszpályaudvaron sokkal jobban jász szerintem, ha az induló menetrendről kérdezősködsz vagy valami. Én már beszélgettem így el pasival, mint kiderült, egy busszal utaztunk és egymás mellett is ültünk utána.

Nem tudom, mit akarsz elérni az atomfizikával, nem sok ember foglalkozik ilyesmivel lol. A harmadik opció meg totál röhejes lol.

Az első tűnik a legnormálisabbnak, a másik kettő... én utálom az ilyen baromságokat, nem értem, miért nem lehet őszintén beszélgetést kezdeményezni. Mitől félsz? Mi bajod van? Minek kell ilyen hülyeségeket csinálni, hogy papírokat küldözgetünk, mint oviban? Utálom az ilyen totál nem egyenes trükközéses, átlátszó hülyeségeket, és a legtöbb csaj ugyanígy van ezzel.

2016. márc. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszönöm. Az elsőt szoktam alkalmazni, csak érdekelt a véleményetek.
2016. márc. 31. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!