Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen "művész lelkű",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen "művész lelkű", különc lányokat hogy kell megközelíteni, ha biztosan tudod hogy kölcsönös a vonzalom, ő is keresi a társaságod?

Figyelt kérdés
Zárkózott nagyon, introvertált, önbizalom hiányos, de szép, félős, túlérzékeny, szűz, okos, komoly, humoros, kedves. A szokásos ismerkedési formák csődöt mondanak. Mi a teendő?
2016. márc. 27. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves a leányzó?
2016. márc. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
24
2016. márc. 27. 20:12
 3/9 VirágésBence ***** válasza:
Agyalj ki egy jó közös témát és próbálkozz azzal.
2016. márc. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menjetek el iszogatni a Szimpla Kert-be.
2016. márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy kölcsönös a vonzalom, akkor nem értem a problémád. Onnantól már minden adott.
2016. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jól kell kinézni. Ha 24 évesen szűz, akkor pedig hiper-szuper jól kell kinézni. Nekik is csak az számít, ők is nőből vannak.
2016. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy kannásbort és vidd el a Liza a rókatündérre.
2016. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is pont olyen lány vagyok, amilyet te körülírtál. :)


Az én esetemet a párommal eléggé különlegesnek tartom, bár a lényeg, hogy a hozzám hasonló lányoknak, illetve általánosságban ilyen típusú személyeknek időre van szükségük, úgy ahogyan neki is. Biztosítanod kell arról, hogy beférsz a szűk baráti körébe, hogy bízhat benned, hogy gyengéd vagy hozzá. A legjobb ötlet, amit mi is csináltunk a párommal, ameddig csak barátok voltunk, a kérdéses játék; egyszer te kérdezel, egyszer ő. Idővel, tudat alatt ugyan, de a kérdések bensőségesebbé, személyesebbé válnak. Nagyon sokat megtudhattok így egymásról, és a válaszadással bizalmat építtek fel egymás között. Ahogyan látom, te is egy különleges személy vagy, és megérdemled ezt a lányt. A kulcszó a biztonságérzet megadása, a gyengédség, és a lassú tempó. :)

2016. márc. 28. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eszelj ki egy játékot. Amélie csodálatos élete. Vagy valami ilyesmi...
2016. márc. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!