Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt mar ugy, hogy csak azert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar ugy, hogy csak azert fekudtetek le valakivel mert o volt az?

Figyelt kérdés
Abszolut nem ilyen bosszubol valo szexre gondolok, hanem inkabb olyanra, mint volt egy no, aki fiatalon elerhetetlen volt, viszont mikor korosabb lett es kopott valamicslket aszepsege, vagy elvalt.... Akkor adodott lehetoseg vele lefekudni, es biza megtetted, mert kivancsi voltal ra, milyen lehet az egykor "unnepelt divaval, kezilabdassal..." egyutt lenni. Aztan persze parra is valhattatok vagy barmi, vagycsak egyszeri alkalom is lehetett.nekem van par ilyen holgy a bakancslistamon!

2016. márc. 2. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont egy ilyen helyzetből ábrándultam ki az az divának nem nevezném,csak régen nekem nagyon fontos volt egy személy akivel egy olyan korszakomban ismerkedtem meg ahol mélyponton voltam.Ez ilyen plátói netes dolog volt meg fiatalok voltunk kb 1-2 évig beszéltünk fb-n.Nem rég újra elkezdtünk beszélgetni,de én letagadom már,hogy ehhez a személyhez valaha is közöm volt,történt egy két dolog ő már sajna nem az a személy akit régen megszerettem.Úgy voltam vele leszarom milyen élőbe ő ott volt nekem a tudta nélkül egy nehéz időszakomban aki tartotta bennem a lelket,én élőbe tudom hogy jól nézzek ki na mind1.
2016. márc. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Komolyabb érzelmek nélkül szerintem mindenki leszarja x év múlva azt a személyt aki nem nézz ki jól.Meg főleg valakinek ennyi önbecsülése nem lenne,hogy ha koptatnak néhány év múlva jön kuncsorogni mert ki öregedett szajha lett,hogy most már jó leszel te is.Ki az a hülye aki ezt képes lenne megtenni.
2016. márc. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vagy ki öregedett farok,hogy ne általánosítsak
2016. márc. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Volt mar ugy, hogy csak azert fekudtetek le valakivel mert o volt az?"


igen, általában megnézem, hogy kivel fekszem le :)

2016. márc. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze. Van egy pár férfi a bakancslistámon, és van is aki már ki lett húzva. Igazából azok mind kiábrándítóak voltak, de akkor is jó érzés, hogy elérsz egy célt. :D
2016. márc. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt 2-3 ilyen férfi a "listámon" egy időben.. Nem volt rá még lehetőségem, és remélem egyébként, hogy már nem is lesz (párkapcsolat), de ha lenne is lehetőségem, már akkor se feküdnék alájuk.

Ma már egyáltalán nem tetszenek..és mivel nincs vonzalom, így szex sincs.

Ha még mindig éreznék vonzalmat valamelyik iránt, akkor persze, lefeküdnék velük, ha úgy adódna..akár csak egy estére is. De ez ugyanúgy igaz olyan személyre is, akihez csak szimplán nagyon vonzódom..nem kell ehhez előtörtént.

2016. márc. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindkét oldalon álltam már. Volt, akivel megtörtént a kérdésben vázolt verzió, és volt, aki velem akart lefeküdni emiatt.
2016. márc. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!