Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez mennyire jo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire jo szöveg egy nyitolevelenek?

Figyelt kérdés

Szia xy! Jo vegre egy olyan nöt latni, aki mosolyog. Bar nem tudom hogy a mosoly mögött ki lakozik, de azt gondolom, hogy egy vidam nö. Nem sokat olvastam rolad a bemutatkozodban, de megis erdekesnek talaltam a masodik kepet...


Tatskereson figyeltem fel a lanyra,egy varosba is lakunk. Nagyon megtetszett ugy kep alapjan. Ö 26, en 28.


2016. márc. 26. 16:40
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
nem hiszem, a lányt látásból ismerem :)
2016. márc. 26. 19:26
 12/21 anonim ***** válasza:
9# Tudjuk be ezt a kezdő társkeresőzők kezdeti naiv lelkesedésének, hogy itt izgulsz a tökéletes üzenet megírására. Hamar megtanulod, hogy semmi értelmes egy percet sem szentelni az üzeneted faragásán, mivel a nőknek csak az számít jó üzenetnek, ami jól kinéző pasitól jött. A többi alapból kuka.
2016. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Csak a kép számít, sz**arnak a szövegedre legyen az bármilyen is ha nem tetszel nekik.
2016. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ha látásból ismered, akkor inkább azt tanácsolom, hogy lépj oda hozzá és személyesen hívd el! Legyél határozott és nem túl tolakodó; végig nézz a szemébe! Ha biztos, hogy nem hallhatja más, ejtsd meg, hogy láttad társkeresőn, de úgy gondoltad, hogy inkább személyesen hívnád el randira, mint levélben. Ha szimpatikus vagy neki, belemegy, ha nem, akkor piszok sok időt spórolsz!
2016. márc. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Jo, annyira ismerem, hogy talan lattam ketszer a varosba. Nem tudom hol lakik, hova jar. ☺ de amugy irtam neki, de semmi reakcio... nem tudom mit kene irjak, hogy felkeltsem az erdeklodeset. Nem vagyok pedig egy csunya ,,gyerek"
2016. márc. 28. 12:06
 16/21 anonim ***** válasza:
@15: Várj türelmesen, ünnepek alatt nem feltétlenül az az első, hogy válaszol. Ha max. 2-3 napon belül semmi, akkor tényleg annyi.
2016. márc. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Oke, megfogadom, koszonom☺
2016. márc. 28. 15:06
 18/21 A kérdező kommentje:
Nezem, azt irra ki hogy ,,sajnos ezt a felhasznaloi fiokot toroltuk" 😕marha jo. Egy masik oldalon is fenntvan, irjak oda?? Erdekes..
2016. márc. 28. 15:10
 19/21 anonim ***** válasza:

@18: Nem akarlak elkeseríteni, de részemről ez azt jelenti, hogy nem akar ismerkedni.


Ha gondolod, próbálkozhatsz óvatosan, nem tolakodóan, de ne fűzz hozzá semmilyen reményt!

2016. márc. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

De akkor mi a francér nem ír vissza, hogy bocs, de nem?! legalább annyi... Tudom egy nő biztos száz levelet kap, nem tud mindenkinek válaszolni. (bár ők is copy paste-al is megoldhatnának sok mindent.)

köszi a tanácsot

2016. márc. 28. 17:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!