Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most milyen szöveg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most milyen szöveg?

Figyelt kérdés
Ismerkedtünk egy sráccal, pontosabban már össze is jöttünk. Aztán kiderült egy durva hazugsága,ami miatt többé nem menne a bizalom, így szakítottam vele. Ő ezt nem akarta tudomásul venni, írt még utána párszor, de én nem békültem. Kb. már egy hete nem keresett, mire ma írt, hogy boldog nőnapot stb. és ami miatt a kérdést kiírtam " remélem egyszer majd visszatérsz hozzám" Ez most mi akar lenni?
2016. márc. 8. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Ennyire sikagyu vagy, vagy megpoliroztad?
2016. márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kellenél neki. Ez azt jelenti.
2016. márc. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam síkagyúnak, pontosan ezért kérdezem, meret nem hinném, hogy most időtlen időkig arra fog várni, hogy vissza menjek hozzá.
2016. márc. 8. 19:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Okés nem én értettem félre a kérdést: Vissza akar kapni de nem akar szànalmas lenni, hogy minden nap irkàljon , jött az alkalom irt ennyi
2016. márc. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat köszönöm !!
2016. márc. 8. 19:45
 6/10 anonim ***** válasza:
vissza veled az első osztályba ,vagy onnan írógatsz? :p
2016. márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
értékelem az iróniát ;) úgy látszik nem tudtam érthetően kifejezni, hogy mire vonatkoztattam a kérdést...
2016. márc. 8. 20:53
 8/10 anonim ***** válasza:
sajnos nem 😹
2016. márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 jocika147 ***** válasza:
Nem akar folyton üzennetekkel bombazni, mint ahogy irtak is jott az alkalom es ezt kihasznalta,hogy hatha újra elkezdtek dumálni. Kellesz neki enyi.:)
2016. márc. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2016. márc. 9. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!