Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez mennyire jo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire jo szöveg egy nyitolevelenek?

Figyelt kérdés

Szia xy! Jo vegre egy olyan nöt latni, aki mosolyog. Bar nem tudom hogy a mosoly mögött ki lakozik, de azt gondolom, hogy egy vidam nö. Nem sokat olvastam rolad a bemutatkozodban, de megis erdekesnek talaltam a masodik kepet...


Tatskereson figyeltem fel a lanyra,egy varosba is lakunk. Nagyon megtetszett ugy kep alapjan. Ö 26, en 28.


2016. márc. 26. 16:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Végre nem az általános sablon " Szia van kedved ismerkedni?", hanem egy találékony szöveg :) Teljesen jó, sok sikert! :)
2016. márc. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha van bőven bemutatkozója, ne írd azt, hogy nem olvastál róla sokat,mert abból az jön le, hogy nem érdekel téged mit írt ki, a képen tetszik csak. Ha azért, mert keveset írt és nem sok derül ki róla, az más tészta, akkor jó amit írsz
2016. márc. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimpi vagy neki kép alapján, akkor nem rossz kezdésnek. Ha viszont nem jön be neki a képed, akkor meg mindegy mit írsz. De próba cseresznye!
2016. márc. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%

Én vagy 2-300 ilyet írtam meg és összesen 2db válasz érkezett.

A kép a lényeg, csak az, szóval ne agyalj a szövegen túl sokat, mert nem oszt, nem szoroz.

2016. márc. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Igen, majd belefáradsz ilyen nyitószövegeket gépelni, mikor sokadik lánynál se lesz semmi reakció. De azért kívánom, hogy ne így legyen!
2016. márc. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Inkább a fényképeidre gyúrjál, hogy minél jobban nézzél ki, ugyanis ez az egyetlen dolog, ami alapján eldönti, hajlandó-e foglalkozni veled.


Azon kívül felejtsd el, hogy egy nőre ráizgulsz a társkeresőn. Minden nő naponta több tucat levelet kap, annak valószinűsége, hogy legalább egy randiig eljussál nála, elhanyagolhatóan kicsi. Már ha egyáltalában egy valódi nővel levelezel, aki valóban társat keres és nem csak szórakozik.

2016. márc. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem rossz a szöveg éppen, csakhogy ennek szinte alig van jelentősége. Ha külsőre bejössz a csajnak, akkor ennél egyszerűbb szövegre is válaszol, ha meg nem, akkor úgysem méltat egyetlen szóra sem...
2016. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

1. Nem is akartam sablon szöveget, ugyanis azt gondolom, egy nő ezt naponta legalább 100x megkapja. :)


Bamutatkozó szöveg nincs, csak annyi, hogy randizna egy 20-35 év közötti férfival. tehát csak a kép alapján tudom ,,megfogni"

2016. márc. 26. 19:13
 9/21 A kérdező kommentje:

Kicsit átvariáltam:


Szia xy!

Jó végre egy olyan nőt látni, aki mosolyog.

Bar nem tudom hogy a mosoly mögött ki lakozik, de azt gondolom, hogy egy vidám nő. Nem írtál magadról bemutatkozót, de így is érdekesnek találtam a második képet...

2016. márc. 26. 19:21
 10/21 anonim ***** válasza:
Ez egy kamú profil, ne foglalkozzál vele.
2016. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!