Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, akit tképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, akit tképp már régóta ismerek, csak eddig valahogy nem nagyon találkoztunk. Az utóbbi időben hétvégente néha találkozunk, inkább baráti körben. Hogy kellene tudatára adnom, hogy szeretném ha lenne köztünk valami?

Figyelt kérdés
2008. szept. 21. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mi msn-n közöltük h mi lenne ha..és h tetszünk egymásnak, mindketten beszariak voltunk:)
2008. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Odamész és megkérdezed, elhívod egy teára és megkérdezed, stb.
2008. szept. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező konkrétan megmondanod, de éreztesd vele, hogy tetszik, hogy többet jelent neked, mint mások. (De azért a többieket nehogy megsértsd!) Én részemről az msn-t nem javaslom, mert az érzelmeket nem lehet egy-két smiley-val kifejezni! Ezenkívül ne "tapadj" rá, ezt (tapasztalatom szerint) nem szeretik... Játszadozz, viccelődj vele, de ha szüksége van rá, akkor menj oda hozzá, beszélgess vele komolyan is, ha rossz kedve van, vigasztald meg... Majd rájössz, hogy mikor meddig mehetsz el... De ne "lelkizz" vele fölöslegesen, furcsa, de ezt sem szeretik :D Szóval csak ügyesen ;)
2008. szept. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb módja ha egyik hétvégén félrehívod a baráti körtől és akkor beszélsz vele. Mond neki hogy régóta tetszik neked és hogy rossz hogy csak hétvégente látod és szeretnéd ha több lenne köztetek mint barátság.Mond neki hogy szeretnéd többet látni és szeretnél többet lenni vele. Végül is mindegy hogy mit mondasz csak lényeg hogy beszélj vele. Ha tetszel neki és ő is többet szeretne tőled akkor teljesen mindegy hogy mit mondasz. sok sikert.UI: nehogy MSN-en beszéld meg vele.
2008. szept. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj oda, hívd férre, mondd meg neki, most ezen mi olyan nagy dolog?? Ha nemet mondd, csináld úgy mintha csak hülyültél volna, ha meg igent mond, akkor meg... hát jah.. lesz köztetetek vmi. Csak ne legyél már olyan besz@ri. Jah és az MSN-t felejtsd el, tök gáz, ha ott kezd el rád vki nyomulni (sztem legalábbis az, én is lány vagyok)
2008. szept. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát egyszerű :) Bókolj neki! Udvarolj.. jelezd hogy odavagy érte! :)
2008. szept. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!