Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Leírnátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Leírnátok, hogy milyen gyakori, hogy leszólitanak az utcán, hogy elhivjanak pl. egy kv-ra? Ebbol hany olyan amit nem utasitotok el? 28f

Figyelt kérdés
2016. márc. 23. 16:13
1 2 3
 1/27 Sunshinedoll ***** válasza:
62%
Utcán nagyon ritkán szólítanak le (normális stílusban), kb félévente-évente egyszer. Nyilván elutasítom mindegyiket, utcán nem szeretek ismerkedni.
2016. márc. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy volt ilyen
2016. márc. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Nálam ez 1,5 év alatt 6 volt, bár nem kávé, hanem ital meghívás volt, kettőt fogadtam el, de egyikből sem lett később semmi több.

21n

2016. márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 VirágésBence ***** válasza:
86%
Inkább azt kérdezd milyen gyakori, hogy bámulnak, de nem mernek megszólítani, mert az naponta többször is előfordul. Megszólítani csak nagyon ritkán, egy hónapban ma 4szer szólítanak meg, mindet visszautasítom, mivel van barátom de pl van egy srác aki így szólított le, annyira jó volt a dumája meg a kisugárzása és annyira vicces volt, hogy megegyeztünk egy forrócsokiban és azóta is tök jó barátok vagyunk. Amikor nem volt barátom sosem volt olyan, hogy visszautasítottam volna, max ha nagyon nem tetszett a srác (igen, kinézet, mert először csak azt látom), vagy ha nagyon rossz volt a kisugárzása, nagyon félénk volt stb., volt olyan srác, akivel tovább is jutottunk az első randinál.
2016. márc. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%

26 éves vagyok és eddig egyetlen egyszer szólítottak le az utcán, az is külföldi volt. Annyira jó stílussal és dumával jött a srác, hogy ha nem lett volna az akkori barátom, akkor tuti beülök vele kávézni. Ez ugye nem jött össze, de cserébe beszélgettünk egy 5 percet az utcán, majd vidáman elváltunk. A srác pedig megjegyezte, hogy nagyon szerencsés a barátom és legyünk boldogok.

Az ég világon semmiféle rosszindulat, megkeseredettség, csalódottság nem volt benne. Egyszerűen csak örült volna, ha kávézhat velem egyet, aztán ki tudja.


A szitu pedig csak annyi volt, hogy messziről meglátott, jött velem szemben, teli vigyor, én is rámosolyogtam és mikor egymáshoz értünk, akkor ő megállt és leszólított.

2016. márc. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Szökőévente egyszer valaki idegen rámköszön, de eddig nem hívott el senki semmire.
2016. márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Utcán nem jellemző az ilyen, talán 1-2 példára tudok visszaemlékezni. Munkahelyen volt általában gyakoribb, hogy próbáltak beszélgetést kezdeni random srácok, tehát ott sem az a "szia, megadod a számod?" stílusú direkt leszólítás, poénkodni próbáltak (a hangsúly a próbáltakon van, haha), stb.

Amúgy mindenkit elutasítok vagy csak nem reagálok az ilyen megkörnyékezésekre, egyrészt mert barátom van, de ha ez nem lenne szempont, akkor általában mindenki erőltetetten próbálkozik, nem igazán tudott még senki vonzalmat kelteni bennem, aki csak így hopp előtermett a semmiből, azt se tudtam ki az és honnan, de már nyomult volna.

2016. márc. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Jegygyűrűm van, így nem gyakori. Legutóbb egy spanyol gyerek próbálkozott be, elég vicces volt mert nem nagyon beszélt angolul és nem értette miért mondok nemet.
2016. márc. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Egyszer volt ilyen. Van barátom, ezért elutasítottam, de a rövid beszélgetés alapján amúgy sem mondtam volna neki igent.
2016. márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%

25 év alatt egyetlen egyszer sem szólítottak le utcán, szóval lehet csúnya vagyok. :D


Ez tulajdonképpen szomorú... :'(

2016. márc. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!