Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem gáz ha leszólítanak az utcán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gáz ha leszólítanak az utcán?

Figyelt kérdés
nem valami csajozós dumával. valami egyszerű. Pl:hello van kedved beszélgetni? ez a könyv nekem is megvan és nagyon jó, mi a véleményed róla? meg ilyenek.... most terveztem el hogy elkezdek az utcán ismerkedni tudom h elég gáz ha lekoppintanak de most ehhez lenne kedvem... vélemény? csak csajok
2013. jan. 27. 03:28
 1/6 Pretty Ballerina ***** válasza:
Mert mi vagy? Jehova? Krisnás? Mit terjesztesz?
2013. jan. 27. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
NEM! Egy pasi múltkor leszólított azzal, hogy mi a nevem ès hàny èves vagok, merre lakom stb.. hàt a szőr felàllt a hàtamon :/ Ilyen infókat semmilyen èpp elmèvel rendelkező nőszemèly nem adna meg egy vadidegen sràcnak :/
2013. jan. 27. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
xDD Az komoly lehetett
2013. jan. 27. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azt mondják hogy a nők h.lyék pedig csak ő jütt rá h férfi vagyok....
2013. jan. 27. 04:01
 5/6 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok, és én is rá jöttem hogy fiú vagy, pedig én is az lenni. Szóval én is dicséretet érdemlek:)
2013. jan. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen az a leszólítás. Ha a kávézóban ülök és olvasok, és úgy szólít meg hogy milyen a könyv, vagy hogy ő is olvasta, vagy ilyesmi, akkor nem gáz. De ha sétálok az utcán, utánam ne jöjjön senki hogy szia van-e kedved beszélgetni, mert úgy bepánikolok, hogy szájba rúgom majd hazáig futok. Az ilyen fajta leszólítás kifejezetten zaklató és ijesztő. Ha az utcán megyek, nyilván tartok valahová, senki ne jöjjön oda, hogy ráérek-e. Mert nyilván nem érek rá, mert mozgásban vagyok. De mondom, ha pl. kávézóban valami nem ijesztő szöveggel jön oda valaki, akkor nincs gáz.
2013. jan. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!