Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16-20 éves lányok nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-20 éves lányok nektek mennyire jön be ha leszólítanak az utcán és randira hívnak?

Figyelt kérdés
Esetleg még 1-2 bókot mondanak?
2011. dec. 4. 13:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen csak a filmekben van..:)
2011. dec. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A valóságban is van, csak jól kell kinéznie a srácnak.
2011. dec. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Függ az illető kinézetétől, mit mondd stb.... De a legtöbb lánynak nem jön be. Szerintem ez már nagyon rámenős, hogy leszólítod és kapásból randira hívod.
2011. dec. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem csak a filmekben van. pont ma szólítottam le egy csajt, de elküldött :S
2011. dec. 4. 13:43
 5/13 A kérdező kommentje:
nagyon rámenős? van benne kurázsi inkább mondjuk úgy :D és én tényleg nem rövid távra gondolkodok, inkább hosszúra
2011. dec. 4. 13:44
 6/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Egyébként aranyos is lehet,túl rámenős helyett,csak a stíluson múlik.

Én örülnék,ha ez előfordulna.

Eddig csak munksok fütyölését stb kaptam...

2011. dec. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35/f vok, bocs hogy bele vauvau-zok, nekem konkrátan utcán full idegen csajt leszólitva soha nem sikerült csajt felszedni, szerintem nem nagyon müxik.
2011. dec. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
eddig még én sem próbáltam, egyszer csak bejön :)
2011. dec. 4. 13:46
 9/13 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Hidd el, hogy rámenős. Gondolj bele, oda mész egy tök idegen csajhoz, aki épp megy valahová. Egyáltalán nem számít rád, te meg egyből elkezded lökni neki a szöveget, hogy jöjjön el veled randizni... Erre tuti 10/9 csaj nemet mond. És nagyon sok múlik a kinézeteden, ha jól nézel ki van esélyed, ha nem... akkor felejtsd el az utcán ismerkedést. 22F

2011. dec. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1. elárulom, hogy nem is fogsz mást kapni, ez a kategória szinte tabu, ha pl. azt a csajt akivel összejövok a melóhelyen , idegenként próbálnám leszólitani az utcán, elküldene a p.be, pedig akk is ugyanaz vok, és ugyanazt akarom töle.

Normi pasi nem ismizik pont ezért az utcán.

2011. dec. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!