Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó ötlet rögtön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet rögtön megismerkedéskor randira hívni a lányt?

Figyelt kérdés
Szerintem ez túl hirtelen, ennyi ismeretség egy randihoz kevés.
2011. dec. 3. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
A randi pont arra van, hogy megismerd a másikat... szerintem.
2011. dec. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
szerintem jó! minden lány arra vágyik hogy végre meghívja valaki!
2011. dec. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nemcsak. Abban már benne van, hogy az egyik akar valamit. Az befolyásoló tényező. Az ismerkedésben meg nem.
2011. dec. 3. 18:24
 4/10 DiMalto ***** válasza:
Persze h jó,ha szimpatikus vagy akkor ugyis igent mond,ha viszont nem akkor legalább tudod h nem jössz be neki,és nem kell felesleges köröket futnod......
2011. dec. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Engem zavar, ha vki rögtön kinyilvánítja h akar vmit. Ha előtte kötetlenül beszélgettünk és pár beszélgetés után hív el, akkor szívesebben fogadom el.
2011. dec. 3. 18:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha külsőre bejössz neki, akkor igen. Ha nem, akkor nem, de akkor később se.
2011. dec. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor igen, ha mondjuk másképp nem találkoztok már!
2011. dec. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mindenki azt hiszi, hogy korai randira hívni....lehet hogy a lány azóta ott ül a telefon előtt :DDD
2011. dec. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi a mostani párommal már ismertük egymást látásból (egysuliba jártunk, tudtuk egymás nevét, de nem voltunk köszönő viszonyban)


Aztán egyszer egy véletlen folytán egy helyen kötöttünk ki és elkeztünk beszélni, majd másnap jött a levél, hogy szeretne megismerni és elhívott randira. A randi csókkal végződött. Egy éve vagyunk együtt. :)


Szóval szerintem azonnal ne, egy kis időt hagyj, hogy "ülepedjen" de már egy-két nap múlva simán elhívhatod. :)

2011. dec. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy randiból még nem kell nagy ügyet csinálni....
2011. dec. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!