Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire jó ötlet ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó ötlet ez?

Figyelt kérdés
Ha minden jól megy, találkám lesz egy lánnyal, bár ő most nem akar senkit egyelőre. Én úgy tervezem, hogy elmegyünk valami jó helyre ketten és ott beszélgetünk, majd a megfelelő pillanatban átölelem és megcsókolom(Nem tudom, melyik lesz a legalkalmasabb pillanat, de majd még eltervezem (: ).
2011. dec. 1. 16:44
1 2
 1/17 szamóca.. ***** válasza:

egy nő két esetben mondja egy férfinak, hogy most nem akar senkit: ha tényleg nem akar senkit, és ha nem tetszik neki a srác.

---> nem jó ötlet.

2011. dec. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hány éves a lány? Ha nem akar semmit, akkor minek mész el vele?
2011. dec. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Bujtogató ***** válasza:
Jobb mint téglával borotválkozni. Komolyan, mit vársz? Jó ötlet, csináld.
2011. dec. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tudom melyik az a két eset. De akkor ismertem meg, amikor szakított a másik sráccal, szóval lehet, hogy csak időre van szüksége.
2011. dec. 1. 16:50
 5/17 anonim ***** válasza:
Milyen régen voltak együtt?
2011. dec. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 szamóca.. ***** válasza:

igen, és ha időre van szüksége, akkor ugye érthető hogy nem csókra van szüksége??

nézd teljesen mindegy, tegyük félre a két esetet. Ha én össze akarok jönni egy sráccal, és azt akarom hogy megcsókoljon, akkor nem mondom hogy nem akarok senkit. semmilyen indokkal.

attól is függ hogy mikor mondta ezt, mert lehet tényleg a kapcsolata miatt, és akkor fordulhat a kocka, de közvetlen a kijelentése utáni időszakban nem jó ötlet mégis erőltetni a dolgot szerintem.

2011. dec. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Mért megyek el vele? Mert nem utasította el a találkát.

Kb. 1-1,5 évet volt együtt az exével.

2011. dec. 1. 16:54
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet.


35/F

2011. dec. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De azt nem értem, ha nem akar semmit, akkor mért nem mondja azt, hogy ne találkozzunk? Mert, amikor megkérdeztem, mit lenne ha randiznánk, akkor egyáltalán nem utasította el.
2011. dec. 1. 17:18
 10/17 A kérdező kommentje:
Azt mondta, benne van, amikor feltettem a kérdést.
2011. dec. 1. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!