Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire jó ötlet ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó ötlet ez?

Figyelt kérdés
Ha minden jól megy, találkám lesz egy lánnyal, bár ő most nem akar senkit egyelőre. Én úgy tervezem, hogy elmegyünk valami jó helyre ketten és ott beszélgetünk, majd a megfelelő pillanatban átölelem és megcsókolom(Nem tudom, melyik lesz a legalkalmasabb pillanat, de majd még eltervezem (: ).
2011. dec. 1. 16:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát, sztem most csak arra vágyódik, h pátyolgasd a lelkét. Sztem hagyd gondolkodni.
2011. dec. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Csak úgy átöleled és megcsókolod?

Először beszélgess vele komolyan öcsi és ha kapsz tőle jelet, vagy úgy érzed, hogy menni fog csak akkor csókold meg!

2011. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 problem?:D ***** válasza:

Rossz ötlet.

16/f

2011. dec. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

randi <> smaci

Az, hogy nem rühelli a pofádat még nem jelenti azt, hogy azonnal le akar feküdni veled. Érthető voltam?


35/F

2011. dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nos... Én is ismertem meg egy két srácot, hogy szakítottam a párommal, de ha még szimpik is, akkor sem akarnék egyikkel se összejönni, viszont a társaság az meg kell ilyenkor... Ha első ilyen találkán lerohanod egy csókkal... akkor lehet örökre elijeszted tőled... ha meg ezt akarod akkor sok sikert... Sztem jobban tisztelne és jobban lehetne vmi, ha most nem használod ki! És hagyod békén... Elmehettek, de mint barát... ha jól érzi magát veled akkor utána lévő talin lehet csók is! 24/L
2011. dec. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Trollhuszár válasza:
és tényleg emiatt nem jönnél billiárdozni?
2011. dec. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Rossz kérdést te trollhuszár xDDD
2011. dec. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!