Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova mozduljak ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova mozduljak ki, hogy ismerkedhessek, hogy elhívjanak randizni?

Figyelt kérdés

Folyton itthon vagyok, főleg h már vége a sulinak is. A barátommal nemrég szakítottam és nagyon magányos vagyok, unatkozom, nem akarok magamba fordulni itthon. Barátoknak még suli, vizsgák vannak, ritkán érnek rám, egyedül pedig nem tudom, hogy járhatnék el. Pedig ahhoz ki kéne mozdulnom, hogy ismerkedhessek... Valami ötlet, hogy hova mehetnék? Egy faluban lakom egyébként, itt is jó lenne ismerkedni, de simán sétálgassak a faluban, vagy mi?? Egyedül hogy ismerkedjek?

20/L


2013. máj. 13. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát, ami azt illeti én szívesen ismerkednék

22/F

2013. máj. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gyere, szervezzünk programokat! :)
2013. máj. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
olyan szánalmas, amikor egy ilyen kérdésnél egyből rárepülnek a kérdezőre... se képet nem láttak még róla, de még azt sem tudják biztosra, hogy tényleg nő-e...
2013. máj. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hol ez a falu?
2013. máj. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%, a programszervezés szerinted egyből csajozást jelent? Azt sem tudod, nő vagyok-e, vagy férfi.
2013. máj. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Már mér' ne repülhetnének? Ismerkedni akar a kérdező is, meg a repülő is, nem? Akkor? Nem kell első randin sem összeházasodni, sem d*gni. Ráadásul az első randiig sokat lehet levelezni, beszélgetni, és kialakul, hogy potenciális kapcsolat-e, barátság-e, haverság-e, vagy semmi se-e.
2013. máj. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
ha erre te visszakérdezel akkor valószínűleg kevesebb ideje vagy az oldalon mint én. várd csak ki a végét ;)
2013. máj. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék interneten ismerkedni. Ha neten szeretnék, akkor nyilván már sok ismerősöm lenne, nem unatkoznék. De én személyesen akarok.
2013. máj. 13. 23:08
 9/11 anonim ***** válasza:
könyvtármozidiszkóbárbiliárdszalonutcavonattávolságibuszplázafalusibúcsú(másikfalubanis)mibajodazinternettel?
2013. máj. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Így van! Hidd el csak úgy szabad! Ott legalább azt kapsz amit látsz.. Neten elküldheti magáról bárki a legelőnyösebb fotóját akár, lebeszélheti neked a csillagokat az égről, ha személyesen meg teljesen más a figura. Én is csak személyesen szoktam, nekem sokat számítanak az ilyen dolgok, hogy szemkontaktus, testbeszéd..stb. Ezek segítségével elég nagy sikereim vannak, de ha neten kellene ismerkedjek elég csekély esélyeim lennének.. :D 21F
2013. máj. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!