Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzem meg a kiszeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg a kiszemelt pasit?

Figyelt kérdés
16 vagyok..úgyérzem halálosan szerelmes..a pasi 17 éves.Minden héten látom egyszer,szakkör után,de ő jön én meg megyek szakköre XD tehát mindig szépen elkerüljük egymást...Felvettem msnre,de nincs nagyon meg nemis ír(persze nem azért mert kerül,a többieknek sem szokott írni,szal nem valami netes...)A gond csak az,hogy én nem merek lépni élőben,meg lehetőség sincs rá..úgyérzem mindenképp meg kell szereznem mert nagyon tetszik.Valami jó ötlet?írjatok kérek(LLL) tanácstalan Lau
2010. ápr. 3. 21:08
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
úgy nyomoztam hogy rengeteg mindent tudok róla..persze hogy látja hogy felvettem msnre de ő nem az a gépezős típius tehát a való életben kell lépnem,és ezaz amit nemtudok hogy tegyem meg.
2010. ápr. 3. 21:38
 22/39 anonim ***** válasza:
Felejtsd ott a füzeted az asztalán, hogy utánad kelljen hoznia.
2010. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

Felejtsd ott a füzeted az asztalán, hogy utánad kelljen hoznia.

***

ez az ötlet is nagyon tetszetős :DD nem is gondoltam volna rá..a probléma csak az,hogy a tanárnő a szomszédban lévő tanárral küldené be az 100%...egyszer volt hogy otthagytam valamit..nade mind1..tuti hogy ottfelejtem x) kitudja mi lesz belőle :)

2010. ápr. 3. 21:46
 24/39 pompidu ***** válasza:

Figyelj neten ne beszélj vele gyakran inkább élőbe kellene.

Nincs bátorságod hát ez mindig így van ha valakit szeretünk akk nehezebben lépünk mert félünk a következményektől jelen esetben vagy vissza utasít vagy pozitív választ ad. De semmit nem vesztesz max asztmondja h nem jösz be neki de akk keresel mást. Pasiból sokvan ugyan ugy mint csajból. Találkozni meg ugy tudtok megvárod vagy leszolitod beszélgettek. Megismeritek egymást. És ha kicsit is vonzódik irántad akk szeretne veled többet találkozni inen meg egyenes az út.

(És ha már bisztos h vonzódik irántad akk csóklold meg én legalábbis imádom ha egy csaj kezdeményez)


14/F És ha negativ a válasz ne feledd " Pasi/Csaj és villamos után sosefuss ugyis mingyárt jön a következő"

2010. ápr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
húha :D a pasik tényleg szeretik ha kezdeményezünk...tudom hogy nem vesztehetek semmit,de mégis annyira félek :S...nemtom milegyen
2010. ápr. 3. 22:15
 26/39 A kérdező kommentje:
tudom hogy sok van belőlük,de benne valami nagyon megragadott és nem bírom kiverni a fejemből..:$$
2010. ápr. 3. 22:16
 27/39 pompidu ***** válasza:
Figyelj ha eltervezel valamit az sose fog sikerülni :D tapasztalat fö az improvizálás pl találkozol vele odamész köszönsz stb ha az 1. szó megvan feloldódsz és sokkal könnyebb lesz.
2010. ápr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
örülök neki hogy ilyen jóindulatu kommentek érkeznek..igaz,lehet hogy improvizálnom kéne :D
2010. ápr. 3. 22:19
 29/39 pompidu ***** válasza:

Sok szerencsét a továbiakban remélem tudtam segiteni


14/F

2010. ápr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
hát igen,de nagyonfélek :$$
2010. ápr. 3. 22:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!