Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzem meg a kiszeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg a kiszemelt pasit?

Figyelt kérdés
16 vagyok..úgyérzem halálosan szerelmes..a pasi 17 éves.Minden héten látom egyszer,szakkör után,de ő jön én meg megyek szakköre XD tehát mindig szépen elkerüljük egymást...Felvettem msnre,de nincs nagyon meg nemis ír(persze nem azért mert kerül,a többieknek sem szokott írni,szal nem valami netes...)A gond csak az,hogy én nem merek lépni élőben,meg lehetőség sincs rá..úgyérzem mindenképp meg kell szereznem mert nagyon tetszik.Valami jó ötlet?írjatok kérek(LLL) tanácstalan Lau
2010. ápr. 3. 21:08
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
71%
ha nem lépsz semmit akk hiába vársz akármeddig...
2010. ápr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Amikor fent van akk próbáld elérni vh h visszaírjon.

vagy ha ez nem jön be az 1ik haverján keresztül sugald neki h bejön neked vagy ha van huga és nem oylan kicsi akk rajta keresztül.v írj neki iwiwen v vipen h lenne e kedve találkozni ,sétálni... amit akarsz azt írsz bele.

Sok szerencsét;) szurkolok:)=)

2010. ápr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
jó én szívesen lépnék,de nemmerek..ez a gond :DD ezt az első embernek írom
2010. ápr. 3. 21:17
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon drukkolok neked, de ha írsz neki, vigyázz kicsit jobban a helyesírásodra...
2010. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
köszönöm...hát bocsánat...a helyesírásom elég jó csak már kicsit fáradt vagyok és nincs kedvem nagybetűvel kezdeni a mondatokat...
2010. ápr. 3. 21:21
 6/39 anonim ***** válasza:
Ha fent van msn-en írj neki valami olyat mintha nem neki akartad volna írni! Aztán meg, hogy "jajj, bocs nem neked akartam írni... :) egyébként mizu? jössz legközelebb is szakkörre? "
2010. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
ez a nem neked akartam volna írni vicces :DD
2010. ápr. 3. 21:23
 8/39 A kérdező kommentje:
egyébként írnál egy példát is rá?mi az amit nem neki akartam írni..pl
2010. ápr. 3. 21:24
 9/39 anonim ***** válasza:
Próbáld ki! Én kamaszkoromban megtettem csak mobillal... nem téged akartalak hívni! :)
2010. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Mintha félrenyomtad volna: pl. Szia Vera! Mizu? Jössz holnap?
2010. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!