Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzem meg a kiszeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg a kiszemelt pasit?

Figyelt kérdés
16 vagyok..úgyérzem halálosan szerelmes..a pasi 17 éves.Minden héten látom egyszer,szakkör után,de ő jön én meg megyek szakköre XD tehát mindig szépen elkerüljük egymást...Felvettem msnre,de nincs nagyon meg nemis ír(persze nem azért mert kerül,a többieknek sem szokott írni,szal nem valami netes...)A gond csak az,hogy én nem merek lépni élőben,meg lehetőség sincs rá..úgyérzem mindenképp meg kell szereznem mert nagyon tetszik.Valami jó ötlet?írjatok kérek(LLL) tanácstalan Lau
2010. ápr. 3. 21:08
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
wáá XD mobillal..és hogy zajlott...érdekes lehetett :P
2010. ápr. 3. 21:26
 12/39 anonim ***** válasza:
vagy: igen, szerintem is gáz. és erre mit mondott?
2010. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

vagy: igen, szerintem is gáz. és erre mit mondott?

*******

ezt nem értem :S

2010. ápr. 3. 21:27
 14/39 anonim ***** válasza:
Mobillal: ahogy felvette mondtam is, hogy jujj, ne haragudj nem téged akartalak hívni... utána meg amikor találkoztunk újra elmondtam, hogy olyan ciki, hogy megcsörgettelek erre ő mondta, hogy nem baj, legalább megvan a számom neki :) aztán írt sms-t és ...
2010. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

"vagy: igen, szerintem is gáz. és erre mit mondott?"

vagy írd ezt neki: - igen, szerintem is gáz. és erre mit mondott?-

mintha benne lennél egy beszélgetésben és másnak válaszolnál valamire

2010. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

Mobillal: ahogy felvette mondtam is, hogy jujj, ne haragudj nem téged akartalak hívni... utána meg amikor találkoztunk újra elmondtam, hogy olyan ciki, hogy megcsörgettelek erre ő mondta, hogy nem baj, legalább megvan a számom neki :) aztán írt sms-t és ...


***

tetszik az ötlet lehet hogy kipróbálom :DD de még kicsit tartok ettől is..persze,bátraké a világ tudom..de mindig azokhoz merek leginkább beszélni,akik iránt nem érzek semmit :( ha vki megtetszik..dimenziót váltok XD

2010. ápr. 3. 21:31
 17/39 anonim ***** válasza:
Azért jobb az msn mert nem látszik, hogy zavarban vagy... meg ott nem kell magyarázkodni, hogy honnan van meg a telefonszáma.
2010. ápr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Milyen szakköre jártok együtt?
2010. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

Azért jobb az msn mert nem látszik, hogy zavarban vagy... meg ott nem kell magyarázkodni, hogy honnan van meg a telefonszáma.

***igaz,deha félretárcsáztam akkor.. :DD csak msnen nemigazán tudok neki mit írni,mert akkor megtudná mennyit nyomoztam felőle :D amúgy egyszer beszéltm már vele,de kicsit féltem kérdéseket feltenni ne legyek túl feltűnő..de annak örültem hogy visszakérdezett

Milyen szakkörre jártok együtt?

***német

2010. ápr. 3. 21:36
 20/39 anonim ***** válasza:
Nyomoztál? Dehát látja, hogy felvetted msn-re, nem?
2010. ápr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!