Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A srác akivel randizgatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác akivel randizgatok már egyre kevesebbet ír. Jobb ha hagyom?

Figyelt kérdés
Kb hét randink lehetett. Az elején folyamatosan írt egész nap beszéltünk. Ha találkozunk nagyon jól elvagyunk de az utolsó találkozás kedden volt és azóta épp,hogy pár szót váltunk egymassal.Már nem köszönt el tegnap este sem. Szóval úgy gondolom lehet túl ráakaszkodtam. Úgy gondolom most jobb ha visszavonulok. Mivel ha kellek neki akkor ennek változnia kellene. Viberen beszélünk általában, arra gondoltam szombatig leblokkolom így ha írna se kapnám meg. Vagy nem tudom mit tegyek? Amúgy rákerdeztem miért beszél egyre kevesebbet de hiba volt mert csak lecseszett,hogy dolga van ha tud akkor ír.
2016. márc. 11. 06:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Fiatalság, bolondság..... :)

Semmi felelősségérzetetek nincs egymással szemben, csak úgy vagytok, hogy lesz ami lesz. Lányként is kirakhatod a pasi szűrét, őszintén elmondod, hogy nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket és elköszönsz. Nem kell itt taktikázni,meg mellébeszélni, meg indokokat keresni, ha a személyes találkozó nem győzött meg miért kell terelni?

Fel kell vállalni a döntéseinket, hiszen ettől vagyunk felnőtt emberek, lehet hogy ez kellemetlen, de ettől leszel olyan ember, akivel később lehet tervezni.

Tisztelni kell egymást annyira, hogy elköszönünk egymástól és nem raboljuk feleslegesen egymás idejét.

2016. márc. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy tényleg túlkombinálom
2016. márc. 11. 10:49
 13/17 A kérdező kommentje:
Rakjam ki úgyis ha én személy szerint kedvelem?
2016. márc. 11. 10:51
 14/17 anonim ***** válasza:

Na figyelj!

Pár héttel ezelőtt azt mondtam volna neked, hogy taktikázz egy kicsit te is. Tehát kevesebbet írsz neki, nem válaszolsz neki többet és a többi...

DE! Ennek semmi értelme sincs, ezzel nem fogtok előre haladni, sőt...

Sajnos összefutottál egy töketlen sráccal, aki nem meri megmondani, hogy tetszettél-e neki vagy sem. Mert hiába mondják itt páran, hogy lehet semmi baja nincs. Azért nem hülye ám a másik, ha a randi előtt a nap 24 órájában kereste a másikat, akkor randi után miért nem...?!Ugyan!


Én a helyedben biztos "elkapnám a tökeit" egy komolyabb beszélgetésre. Hogy merre tovább, mi volt az első benyomás, stb...Ha totális érdektelenséget látsz a részéről, akkor tiszteld magad annyira, hogy továbbállsz és nem próbálsz neki megfelelni. Ugyanis jön a következő!!!

2016. márc. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Attól még hogy kedvelsz valakit még nem lesz működő kapcsolat belőle. Egészséges kapcsolatban a felek kölcsönösen vonzódnak egymáshoz, mindketten tesznek azért, hogy a kapcsolat fejlődjön. Ha ez egyoldalú, akkor inkább egyfajta rajongásnak nevezném....

A kérdésedre a válaszom pedig az, hogy zárjad le a kapcsolatot,mert a srác még annyira sem tisztel, hogy felvállalja az érzéseit. Én azt az elvet vallom, hogy aki kezdeményezte a kapcsolatot és felsült vele, annak kutya kötelessége felvállalni azt is hogy befejezi azt, evvel bizonyítva mindazt, hogy szándékai tiszták és egyenesek voltak.

38F

2016. márc. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én alapjáratom nem tartanám akkora problémának, hogy kevesebbet ír. Lehet tényleg fel sem tünik neki, vagy elfoglalt. A férfiak egyszerüen ilyenekz én barátom is van, hogy kevesebbet ír vagy elfelejt visszaírni, ö olyan, hogy inkább személyesen.Ha téged ez zavar, szólj neki, de inkább személyesen. Ne számonkéröen, lazán, neked fontos lenne egy picivel több kommunikáció.

Most szerintem hagyd, és ha szeretne látni, írni fog. Ha nem, akkor úgyis mindegy.

Viszont ahogy kivettem a szövegböl, "Hivatalosan" még nem vagytok együtt, lehet jobb lenne ezt is tisztázni, hogy most akkor mi van. Ha tiszta lesz, hogy akar téged, kevesebbet fogsz ezen idegeskedni :)

2016. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Már keresett, találkoztunk de nem kombinálok legközelebb inkább mert csak én alkotok problémákat úgy,hogy amúgy nincs is :)
2016. márc. 11. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!