Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A srác akivel randizgatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác akivel randizgatok már egyre kevesebbet ír. Jobb ha hagyom?

Figyelt kérdés
Kb hét randink lehetett. Az elején folyamatosan írt egész nap beszéltünk. Ha találkozunk nagyon jól elvagyunk de az utolsó találkozás kedden volt és azóta épp,hogy pár szót váltunk egymassal.Már nem köszönt el tegnap este sem. Szóval úgy gondolom lehet túl ráakaszkodtam. Úgy gondolom most jobb ha visszavonulok. Mivel ha kellek neki akkor ennek változnia kellene. Viberen beszélünk általában, arra gondoltam szombatig leblokkolom így ha írna se kapnám meg. Vagy nem tudom mit tegyek? Amúgy rákerdeztem miért beszél egyre kevesebbet de hiba volt mert csak lecseszett,hogy dolga van ha tud akkor ír.
2016. márc. 11. 06:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Legalább visszakapjátok ugyanazt ahogy ti viselkedtek!
2016. márc. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ne tiltsd le! Fura, az sose jó, ha egy emberrel nem ugyanannyit keresitek egymást. Ha gondolod próbáld ki, hogy te se írsz vissza azonnal, esetleg szó nélkül eltűnsz a beszélgetés közepén hosszabb időre, ilyesmi.

Viszont ha együtt vagytok se fog ezen változtatni. Szóval ha ez így nem oké akkor ne állj le vele.

2016. márc. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

"arra gondoltam szombatig leblokkolom így ha írna se kapnám meg"

Na,ez egy irdatlan nagy butaság,remélem te is tudod.


Szerintem higgadj le kicsit,majd alakul a dolog.

2 napon keresztül alig beszéltetek,ez még nem a világ vége.

2016. márc. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
És te kifejezed az érdeklődésedet, vagy csak akkor reagálsz ha ő keres?
2016. márc. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szoktam én is keresni. Épp ezaz,hogy úgy érzem én akaszkodok rá. Mivel en korán kelek általában ő is nekem ha felebredt de ha nem megyek korán melóba már írok neki mikor javában alszik. Csak túl közömbös lett tudom két nap nem a világ vége de feltűnik ha valaki először nagyon érdeklődik aztán meg ez elmúlik és csak a sablon téma megy aztán se kép se hang aznap már nem kommunikálunk többet,mint tegnap. Ma ha nem ír akkor sem fogok már írni neki. Elutazom a hosszú hétvégére itthonról és legalább addig sem agyalok.
2016. márc. 11. 07:54
 6/17 anonim ***** válasza:

Én is hasonló szituban vagyok. Volt egy beszélgetésünk, amikor elmondtam neki, hogy úgyérzem, ha én nem keresem, akkor ő sem keres engem. Majd úgy tettük le a telefont, hogy ha akar valamit tudja hol talál. Két nap múlva én írtam neki ismét azzal, hogy én részemről lezártnak tekintem a dolgot.

Azóta kicsit jobban megerőlteti magát. Nem ír egésznap, de én sem neki, viszont esténként felhív, ha én nem teszem. Összességében mi már három hónapja szenvedünk ezzel, fiatal felnőttek vagyunk és kezdem úgy érezni, hogy csak alkalmi partnernek tekint, akivel el lehet ütni az időt és akit meg lehet fektetni. Én egyre inkább kezdek kiábrándulni belőle emiatt, úgyhogy szerintem nem sokáig vitatkozunk már a ki miért nem keresi a másikat sztorin.

2016. márc. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Lehet mindketten jobban járunk ha dobjuk őket amíg nem ők teszik meg.
2016. márc. 11. 09:52
 8/17 anonim ***** válasza:
19%
Mit írjon még ? mit gondolsz mik vagyunk mi írógépek ? Dugjál vele inkább. Amúgy undorítóan viselkedsz ha velem randiznál az első alkalommal bevarrnálak xd
2016. márc. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az elmúlt időkben megfordultam pár randin, és általában az a srác, aki érdeklődött utánam, az mindig megtalált.

akármikor.

Akárhol.

Bármikor.

Az a srác, aki nem merte kimondani, hogy nem tetszem neki, az egyszerűen elkezdett nem irni.

Egész pontosan ez a szituáció volt az egyik sráccal:

Beszélgettünk 1 héten át, 24 órán keresztül. aztán lebeszéltünk egy találkozót. Találkoztunk. Nekem hatalmas csalódás volt, mert a kevés kép alapján én teljesen másnak képzeltem el. De ezt igy nem adtam tudtára. Sétálgattunk beszélgettünk.

Este vártam, hogy irjon, hogy milyen volt a randi. Semmi nem volt.

Másnap ráirtam délután, és irta, hogy amint hazaért bealudt. Mondtam neki, hogy semmi baj. Jól tette.

Azóta is várom, hogy irjon. Vagyis már nem várom. :D

Először egy hétig figyeltem, hogy jön-e be levél, semmi nem volt. láttam fb-n h aktiv.

Aztán átpakoltam a semmitnemlátszbelőlem csoportba. Gondoltam, arra csak felfigyel, ha lesi a képeimet.

Semmi.

Utána kiraktam.

Azóta se keresett.

2016. márc. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
És miről lehet beszélgetni egy idő után már? Mi van ha valaki jobban tudja kifejezni magát személyesen mintsem cseten? Én személy szerint kb ugyanígy tennék , hisz eleinte tudunk beszélgetni míg ismeretlen a másik személy és 1-2 hét után már ez fokozatosan csökken és inkább a személyes találkákon beszélgetünk sokat. Szerintem túlkomplikálod!
2016. márc. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!