Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan lehet tudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy tényleg kezd-e megszeretni a srác akivel randizgatok?

Figyelt kérdés
Annak mik a jelei ha kezd belém szeretni?
2013. márc. 12. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
feláll neki
2013. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azt nehéz megmondani...de az biztos, hogy olyankor egyre többet akar veled lenni
2013. márc. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Érezni fogod és kész amit a szíved diktál és az eszed is mellé áll akkor ugy van! :) Nő vagy és hagyakozz a megérzésedre , most hiába irom neked hogy igy és igy fog viselkedni mert mindenki másképpen mutatja ki a szeretetét. :)
2013. márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mindig mondja hogy szeretne engem megint látni, pedig még nem történt semmi olyan dolog. Csak 1 szájrapuszi, de ezt még azelőtt is mondta. Habár a szájrapuszi a 4. randin volt. Meg hogy kár hogy minden nap nem tudunk találkozni, feldobtam hogy csütörtökön talán találkozhatnánk, rögtön úgy intézte hogy találkozni tudjunk.

Meg sokszor mondja hogy hiányzom már neki, mert milyen jól érzi magát velem, meg hogy folyton rám gondol. Udvarias, kedves stb. randi után írni szokott nekem, meg előtte is hogy alig várja a találkozót.


Ilyesmik lehetnek :D

2013. márc. 12. 22:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Te szerelmes vagy kedves kérdező :D le sem tagadhatod. szeressétek egymást ! :) És hallgass a szívedre.
2013. márc. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De nem én vagyok a kérdés, hanem ő :D Ezeket ő csinálja :D


Egyébként jó úton haladok afelé igen xD

2013. márc. 12. 22:10
 7/8 anonim ***** válasza:
De engem te érdekelsz az hogy ővele mi van az az ő dolga :) itt most te vagy a lényeg a sztár az ünnepelt a kiscsillag :D
2013. márc. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy szerelmes-e beléd nem tudhatjuk, de annak alapján, amit elmondtál érdeklődik irántad, szeret veled lenni és meg akar ismerni, ráadásul nem is akar ajtóstól rontani a házba (mostanában nem nagyon láttam olyat, hogy negyedik randi után csak egy szájrapusziig jutottak volna). Én ezeket elég biztató jeleknek tartom.
2013. márc. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!