Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat a srác? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat a srác? Hogy kérdezzek rá?

Figyelt kérdés

Sziasztok 21/L vagyok.


Az egyetemen találkoztam egy sráccal pár szó erejéig,aztán megkeresett facebookon és beszélgetni kezdtünk ennek,kb 1,5 fél hete. Azóta háromszor találkoztunk fél órára.


Élőben ha kettesben vagyunk elég csendes srác,de bókolni bókolgat,és hát sokszor én beszélek,mert nem bírom a csendet,néha elszólom magam,hogy sokat beszéltem megint,erre csak mosolyog,azt mondja szeret engem hallgatni.


Hétfőn azt mondta kedden sajnos nem tudunk találkozni,de szerdán igen és már várja,kérdeztem miért,azt mondta mert szeret velem beszélgetni.


Facen volt egy elszólása amiből azt véltem felfedezni,hogy tetszem neki,de élőben nem utal erre,találkozás-elbúcsúzás egy szia,majd facen beszélünk,és nézi ahogy bemegyek az épületbe.


Megfogott valami ebben a srácban,tetszik,és hétfőn legszívesebben utána szaladtam volna,hogy te idióta vedd már észre,ölelj meg vagy valami.


Holnap is lesz egy közös szünetünk,és találkozni szeretne,de nekem kezd egy kicsit elegem lenni,szeretném tudni,hogy baráti a szándéka,vagy kölcsönös-e az érdeklődés,ezért úgy döntöttem,hogy megkérdezem tőle,csak fogalmam sincs,hogy tálaljam elé a kérdést,hogy barátként tekint rám,vagy esetleg lehetséges barátnő?


A fiú 24 éves,másod diplomát csinál,szóval nem buta srác,de egyszerűen nem tudok kiigazodni rajta.


Minden segítséget előre is köszönök :)


2013. márc. 12. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Finoman elő is hozhatod a dolgok utalgathatsz rá. Esetleg elköszönésnél egy ölelé vagy egy kis puszi az arcára. Majd úgyis látod mit reagál rá abból következtethetsz. :)
2013. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lin71 ***** válasza:

Hát.... igen kevés srác szereti a szószátyár csajokat. :/

Nem javaslom, hogy szemtől szembe kérdezz rá, mert a pasiknál jóval később dől el, hogy lehet-e ebből valami, mint nálunk nőknél.

Azért kezdett beszélgetni veled valószínűleg, mert tetszel, de még nem tudja eldönteni, lesz-e több.

Ha rákérdezel, hogy melyik kategóriába tartozol, lehet elrémíted, hisz ő még nem jár ott, hogy párkapcsolat, még azon agyal, hogy van-e kedve legközelebb is találkozni.

Ne siess. Ha megint szeretne találkozni, az pozitív.

De ne legyél akaratos, követelőző, mert a pasik utálják. És nem szeretik, ha egy nő egy-két hét után kitűzi a zászlót: igen, meghódítottál.

Szeretnek udvarolni.

Pl ha egy meccs van, mikor izgi a játék? Ha a kedvenc csapatuk 10gólos fölénnyel vezet, vagy ha fej-fej melletti a küzdelem...? Utóbbi.

Kicsit lazíts, szerintem. :)

Ha továbbra is találkozgattok, egy idő után be fog próbálkozni, csók, kézsimi, valami. Türelem.

Utána már egyértelmű lesz. Vagy ha utána sem, szerintem sokan szívesen adnak tanácsot (pl én is, akár).

2013. márc. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szia köszi mindkettőtöknek.


Persze második igazad van,csak hétfőn is olyan rossz érzés volt,hogy elment,egyre nehezebb visszafognom,hogy pl. ne öleljem meg.

2013. márc. 12. 21:17
 4/10 A kérdező kommentje:
Apróbb utalásokat,célzásokat próbáltam hétfőn,persze csak keveset,és azt mondta,ne haragudj nem értem mit szeretnél,és zavartan a hajába túrt,és mosolygott,így inkább nem célozgatnék rá,mert lehet rontok a helyzeten,csak nem volt még ilyen fiúval dolgom,akin nem tudok így eligazodni.
2013. márc. 12. 21:20
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez nekem túl hosszú nemolvasom el! a lényeg az hogy minden sikerül csak akarni kell szal hajrá
2013. márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Lin71 ***** válasza:

A pasik mások. :D

Mondok példát: Kati és Józsi egy pár. Elmennek vacsorázni, és Kati úgy érzi, hogy sótlan az étel. A só az asztal végén van, Józsihoz közel. Felsóhajt: "De messze van a só..."

Józsi néz: hát, ja, kicsit sótlan -> az asztal végén van a só -> na és...?

Erre Kati felháborodik, hogy Józsi mekkora paraszt. Pedig csak más az agyi programozás. :D Katinak annyit kellett volna mondania: "Drágám, kérlek add ide a sót!"

A pasik máshogy gondolkoznak, nem a te dolgod udvarolni, az ő reszortja.

Ha ilyen válaszokat ad, akkor még ő sem biztos benne, hogy mit akar, de ezekkel a dolgokkal ellökheted.

Ne légy követelőző, és ne célozgass (mint Kati), mert a pasik 95%-a garantáltan nem fogja venni az adást. Tudom, hogy nehéz, de ha szeretnél vele esetleg később "járni", akkor fékezd magad, mert míg mi az első randin el tudjuk dönteni, van-e jövője a dolognak, a pasiknál kb fél év(!), mire kialakul a "te+én=MI" tudat.

Persze van kivétel, de ez a mérvadó.

2013. márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Lin71 ***** válasza:
Egyébként nekem kb 3évbe tellett, mire kiigazodtam a páromon, mert mint az április, egyszer balról, máskor jobbl fúj a szél. :D
2013. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lin71 ez a példa jó pofa volt,de most átgondolva sok mindenben segített,neked is köszönöm szépen.
2013. márc. 12. 21:32
 9/10 A kérdező kommentje:
Lin71 sok boldogságot még nektek :)
2013. márc. 12. 21:33
 10/10 Lin71 ***** válasza:

Örülök, ha segíthettem. :)

Ha bármi kétséged, kérdésed van esetleg, privit is írhatsz, szívesen segítek, ha tudok hasznosat mondani.

2013. márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!