Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akar tőlem valamit ez a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit ez a srác?

Figyelt kérdés

Alig ismerem, de valamelyik nap rámírt, hogy szívesen kölcsönadná a kórélettan könyvét (hiány van az újból, az évfolyamban csak nekem írt...).

Aztán pár nappal később, hogy nehéz velem megismerkedni, mert mindig morcosnak tűnök, meg hogy milyen jó, hogy chateltünk egy keveset.


2013. márc. 11. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2013. márc. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igen!
2013. márc. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hogy van-e barátnője ha nincs akkor hajtsál rá
2013. márc. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na jó, én vagyok a srác! Tehát a fentiek alapján biztosan leveszi, h. tetszik nekem?
2013. márc. 11. 23:43
 5/12 anonim ***** válasza:
lehet h a feleséged akar lenni.
2013. márc. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

édes vagy.

én lány vagyok és nekem sosem ment ez a tudat alatt üzengetés...

beszélj vele többet facebookon (vagy ha lehetőség van rá inkább élőben). ismerd meg jobban és ha úgy érzed, hogy érdeklődik feléd és nem próbál lerázni, akkor hívd el valahova.

2013. márc. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát, minden kérdésre válaszol, de visszakérdezni nem kérdez vissza...
2013. márc. 12. 10:09
 8/12 A kérdező kommentje:

Tehát azt mondod kedves utolsó, hogy annak ellenére, hogy értelmes csaj - lehet, hogy mégsem vágja le, hogy nagyon bejön nekem? Lehet, hogy ezek nem egyértelmű jelek számára?

Azért tettem fel "nőként" a kérdést, hogy megtudjam, mennyire egyértelmű ez, de ezek szerint...

Egyébként nem tudom, hogy van-e barátja, és egyáltalán akar-e kapcsolatot (velem vagy bárki mással). Meg hogy tetszem-e neki? Na, ezt a legutolsót hogy a fenébe tudnám kideríteni?

2013. márc. 12. 10:42
 9/12 anonim ***** válasza:

Nehéznek tűnik, de igazából egyszerű.

Ha beszélgetsz vele és keresi a társaságod, akkor nyilván szimpatikus vagy neki. Próbálj meg vele élőben többet kommunikálni, a gép mögül elég nehéz levonni bármit is.

2013. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha csak ritkán vagy csak szavakkal válaszol akkor szerintem nem valószinű h akar tőled valamit, de a legjobb megoldás ha kérsz tőle egy randit és személyesen teszteled le h vajon mit érezhet
2013. márc. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!