Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akar tőlem valamit ez a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit ez a srác?

Figyelt kérdés

Alig ismerem, de valamelyik nap rámírt, hogy szívesen kölcsönadná a kórélettan könyvét (hiány van az újból, az évfolyamban csak nekem írt...).

Aztán pár nappal később, hogy nehéz velem megismerkedni, mert mindig morcosnak tűnök, meg hogy milyen jó, hogy chateltünk egy keveset.


2013. márc. 11. 23:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hívd el randira. Vesztenivalód nincs, ha nemet mond, ha igent, akkor az meg egyértelmű jel. :)


Én (lány) már ezer éve nyomultam a a jelenlegi páromra, de olyan kis bamba ilyenekben, hogy nem vágta le. :D Aztán csak akkor lett neki világos a dolog, amikor igent mondtam a randira. Szóval ez biztos jel. :)

2013. márc. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
De ha csak úgy elhívom randira, akkor nem az jön le, hogy ajtóstól rontok a házba? Hiszen még alig ismerem... Mások azt mondták, hogy kis lépésekben próbáljak meg haladni - ez viszont nem megy, mert totál közömbösnek tűnik.
2013. márc. 16. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!