Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek volt már nagyon röhejes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már nagyon röhejes randitok?

Figyelt kérdés

Gondolok én olyanra, hogy például a leányzó/pasi zavarbaejtő dolgokat művelt.

Nekem nem olyan régen volt egy ilyen randim amikor is egy lányt elhívtam kávézni jelszóval egy vendéglőbe. Kultúrált kis helység volt és ennek fényében kicsit elegánsabban jelentem meg -persze nem öltönyben- viszont a kiszemeltem konkrétan fésületlenül és majdhogynem vastagabb pizsamában jött el. Mikor gyengéden rákérdeztem, hogy idő volt kevés elkészülni vagy csak nem alkalmas most a randi annyit mondott, hogy eddig ex barátjai aztmondták neki, hogy reggel a legszebb kócos hajjal. Így megpróbálja ezt a stílust hátha bejön nállam. Nos nőn én még Ennyire nem nevettem no de persze pozitív formában, tetszett a dolog utánna nem is foglalkoztam vele hogy is néz ki -elkell hogy mondjam így is csinos volt- viszont pár randi után nem működött a dolog nem emiatt ugyan de mai napig elvigyorodok mikor erre gondolok. Egyszerűen Ennyire nő még nem lepett meg mint ő :D



2016. febr. 25. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van humora. :)


Hát nekem sajnos nem volt ilyen, röhejes sosem, max egy-két kicsit kínos.

2016. febr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy kínos.

Ha jól emlékszem a második randi volt már a lánnyal. Nagyon félénknek tűnt, és nem igazán mertem kezdeményezni nála. Nehogy megijedjen. :)

Ültünk egy parkban, már csak pár száz méterre a lakásuktól, hazakísértem, és leültünk megpihenni.

Azelőtt még nem volt csók, az említett okok miatt. A padon a lány rámvetette magát, meg akart csókolni. Engem olyan váratlanul ért, hogy reflexből elnyomtam magamtól. Mikor leesett, hogy mit szeretne, én próbáltam lesmárólni, de erre ő tántorodott meg. :) Ő fordult ki, így csak egy puszi lett az arcára. :)

Majd feláltunk, hazakísértem. Kellemetlen volt az egész. Több randi nem volt. :S

2016. febr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen :D Csávókám első talira egy szál "használt" fehér rózsával jelent meg, amit egy olyan celofánba csomagolt, ami úgy nézett ki, mintha a kutya 3x megrágta volna, a szárán pedig, ahol fogni kellett, ott celluxszal volt 623 rétegben áttekerve :D Pár perc után megköszöntem a lehetőséget :D


Meg volt egy másik is: társkereső, fényképeken meglehetősen jól kinéző csávó. Sokat cseteltünk, szimpi volt, hát akkor talizzunk. A talin megjelent egy Michelin baba... Nem az volt a bajom, hogy kövér, hanem hogy átvert: a fénykép és a valóság között MINIMUM 30 kiló különbség volt. Ez azért már szerintem probléma... Ja, és végig arról dumált, hogy neki milyen rossz, ő milyen szerencsétlen, ő mindig csak feláldozza magát, neki a munkahelye fizette volna az egyetemet, de tárgyanként csak egy vizsgát, és hát gondoljak bele, olyan a világon nincs, hogy valaki mindenből elsőre átmegy, így nem tudta elvégezni a sulit...

29N

2016. febr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. Vicces, de inkább aranyos volt. A csajszi mindig meglepett a randikon valami kis aprósággal. Egyszer házi májast, disznósajtot, és felvágottat hozott. :D Kicsit meglepődtem, de aztán azt gondoltam ez tök jó, vettünk kenyeret és megreggeliztünk egy parkban a padon. :D
2016. febr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon cuki csaj lehetett előző xD nekem nem volt ilyesmi csak olyan h nem jött el. Otthon még msn en elmondtam neki h bedughatja a fejét oda ahova nem süt be a nap. Pár nap múlva kikönyörgött még egy randit és bejátszotta megint. Elég hülyén éreztem magam
2016. febr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!