Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk nektek is van egy vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek is van egy vagy több rossz randitok, ahol a lány a külsőtök miatt nem akart 2. vagy 3. randit?

Figyelt kérdés
Mert én 28 évesen fél év alatt 3 randiról jöttem el úgy, hogy maradjunk barátok. Pedig előtte képcseréztünk. Nekem rosszul esik és kissé megzakkantam. Nem kívánom már a nőket. Előtte volt egy 3 hónapos és egy 2 éves kapcsolatom, de 2 éve semmi. Így szerveztem le társkeresőről randikat. Egyiknek sem kellettem, jobbat érdemelnek szerintük (egyik nő sem szebb nőként sztem, mint én férfiból, mégis jobb jár nekik?). Nem értem. Elkeseredettség.
2015. júl. 28. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt nem lehet szabályozni, hogy kihez vonzódunk! Ha neked nem tetszettek, akkor egyáltalán miért akartál velük randizni?


Egyébként nekem nőként is volt olyan randim (több is), hogy élőben nem voltam az esete a másiknak. Nem omlottam össze, nem lehetek mindenkinek az esete. Másnak meg bejövök. Én pedig olyannal szeretnék lenni, aki vonzódik hozzám. (Azóta meg is találtam.)

2015. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olyan volt, hogy képeken jól nézett ki a lány, de mikor élőben megláttam...:O

A buszmegállóban várt, én kb 20 méterről már láttam, de ő nem figyelt...le is léptem.:D

2015. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, a külsőm miatt. Alapból a csaj nem akart 2. randit... én rajtam nem múlt semmi.
2015. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem eddig az összes randim kudarcba fulladt amire nagy nehezen eljutottam, de nem a külsőmön múlott mert a nők már úgy jöttek el, hogy láttak előtte.


Szóval nem, de azt is hozzáteszem, hogy második randiig még sosem jutottam el egy nővel sem.

2015. júl. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem sem volt 2. randi :( Nem akartak. Nem jöttem be nekik.
2015. júl. 28. 21:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Mielőtt félreértés esne én is ocsmány vagyok egyébként, csak rengeteg nőt megpróbáltam már.
2015. júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne keseregj, inkább tanulj meg csajozni...Azt meg csak úgy lehet hogy próbálkozol folyamatosan hiszti nélkül és rájössz milyen helyzetben mit kell reagálni..Vagy fejleszd önmagad: ha sikeres vagy, jobban tapadnak rád a csajok.
2015. júl. 29. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!