Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért veszi rossz néven egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszi rossz néven egy lány, ha a csinos barátnőjéről érdeklődök?

Figyelt kérdés
2014. dec. 4. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
mert maga alá akarja.
2014. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
erre nem lehet mit mondani......
2014. dec. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mert féltékeny, amiért szarabbul néz ki
2014. dec. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hármas kegyetlenül írta le, de valami ilyesmiről lehet szó. Szegény csajt a palik mindig csak arra használják, hogy a csinos barátnőről infókat tudjanak meg. Ez egy idő után nyilván frusztráló.
2014. dec. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert nem tetted hozzá, hogy: "de Te is nagyon csinos vagy ám. ^^" Gondolj bele, ha valaki neked szegezné a kérdést: "Mi annak a jóseggű haverodnak a száma?" Mi lenne az első gondolatod?: "Miért, az én fenekem nem elég kerek?" :D L19
2014. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez ismerős. Ha mondom, hogy van egy hugom mindig megkérdezik, hogy hogy néz ki. Nem értem, hogy miért. Bár ha jobban belegondolok ha mondaná egyik ismerősöm, hogy van egy bátyja biztos nekem is az lenne az első gondolatom, hogy milyen lehet. :)
2014. dec. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!