Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már vásárolgatós randitok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már vásárolgatós randitok?

Figyelt kérdés

2015. dec. 14. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kilóra megveszed a szerelmét? :D Csak nekem fura ez? Teljesen értelmetlennek tartom: abszolút nem egymásra figyeltek, hanem a kapitalista tulajdonosok hiéniavágyainak kielégítésére. :D
2015. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 opened paradise ***** válasza:
86%
Nem és nem is lesz.
2015. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Csak ilyen "burkolt" randi. Kerülgettük egymást egy ideje, le is feküdtünk, de nem voltunk együtt. Mindkettőnknek dolga volt az egyik bevásárlóközpontban így együtt mentünk. Nem hivatalos randi volt, de kicsit olyan jellege volt.


Olyan, hogy eleve így beszélek meg egy randit, hogy akkor egy plázában találkozunk, nem volt és remélem nem is lesz. Pont olyan, mintha a Mekibe mennénk.. Olyan se volt szerencsére.

2015. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
nem, és nem is lesz!
2015. dec. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Tudom, hogy mi ez, de miért és minek jött létre, azt nem érthetem meg. :D
2015. dec. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 opened paradise ***** válasza:
60%
A plázákkal nincs bajom. Mozi,biliárd,bowling,kávézó,többféle étterem egy helyen.
2015. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem és nem is lesz!

Akkor elmennék inkább egy k...ához, aztán mindkét fél azt kapja amit akar legalább. :D

2015. dec. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt. A férjemmel nagyon hamar fordultak komolyra a dolgok, az első randi után szinte minden délutánt együtt töltöttünk, így adta magát a helyzet hogy velem jött porszívót vásárolni. Annyi poén volt a dologban hogy a porzsákra már nem maradt pénzem, így azt ő fizette. De kb egy héttel később már nálam lakott, szóval nem volt gáz. Azóta is emlegeti, és a porszívó is kibírt eddig 13 évet :p.
2016. febr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!