Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok elzárva a rendben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok elzárva a rendben lévő nőktől?

Figyelt kérdés

Egyik nő cuki volt, tetszett az arca, fiatal volt (18 éves), de duci


A másik nő vékony volt, sikeres, cserébe alkesz


A harmadiknál bejött, hogy kreolos a bőre, barna a haja, szeme, velem egyidős (26), okos, megértjük egymást, cserébe alacsony, gyakorlatilag nincsen melle, és a nem lapos a hasa sem


Megint másik nő nagyon igényes, kedves, jófej, szőke, cserébe ennek sincsen melle meg a hasa is hájas, pedig vékony alkatú nő


Mindeközben a léhűtő, munkanélküli, sodródó, gyerekes, frusztrált DE jóképü és jótestü srácoknak meg ÁLLANDÓAN szép női vannak, vékonyak, szép a mellük, az arcuk a mindenük


Nekem meg mindig csak az ilyen kompromisszumos nők jutnak :(


2016. febr. 19. 19:31
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
jaaaaj...a joképü fiuknak meg megalázkodnak mint egy kis öleb...ismerem a szisztémát
2016. febr. 19. 21:13
 32/35 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randiz..

Már itt is megmagyaráztuk neked. Nem fogtad fel. Most se fogod. Ne erölködj!

Amúgy, a rendben lévő lányok meg azt szeretnék, (hogy a te kifejezéseddel éljek), hogy észlelhető legyen a srácnak az ép elméje.

2016. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Mert kinézetre nem ütöd meg a mércét?Mert ha sportolsz rendszeresen,feszes vagy,akkor oké,hogy legyen egy nő lapos hasú és ne legyen a mellkasa olyan,mint egy vágódeszka.Vagy az átlagos arc neked Heidi Klumnál kezdődik?
2016. febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
nekem az arc annyira nem fontos, hogy makulátlan legyen.
2016. febr. 19. 21:23
 35/35 anonim ***** válasza:
Egyébként az a baj hogy nagyon a külsőségeket nézed és pont rosszul.Pl has mell arány: Természetes nagy mell vékony testtel ritkaság. Aki alkatilag vékony vagy sportol általában kisebb mellű. Aki meg kicsit meghízott az nagyobb mellű. Ez még velem is ígyvan. Mikor gimiben sportoltam kisebb mellem volt. Híztam fősulin megnőtt.Ráadásul aki abba beleköt hogy egy nő túl alacsony az igenis magasra teszi a mércét a külsőségekkel kapcsolatban. Egy boldog párkapcsolat nem a külsőtől függ az olyankor már csak a csomagolás ha megfogó eszköznek jó is.
2016. márc. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!