Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok elzárva a rendben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok elzárva a rendben lévő nőktől?

Figyelt kérdés

Egyik nő cuki volt, tetszett az arca, fiatal volt (18 éves), de duci


A másik nő vékony volt, sikeres, cserébe alkesz


A harmadiknál bejött, hogy kreolos a bőre, barna a haja, szeme, velem egyidős (26), okos, megértjük egymást, cserébe alacsony, gyakorlatilag nincsen melle, és a nem lapos a hasa sem


Megint másik nő nagyon igényes, kedves, jófej, szőke, cserébe ennek sincsen melle meg a hasa is hájas, pedig vékony alkatú nő


Mindeközben a léhűtő, munkanélküli, sodródó, gyerekes, frusztrált DE jóképü és jótestü srácoknak meg ÁLLANDÓAN szép női vannak, vékonyak, szép a mellük, az arcuk a mindenük


Nekem meg mindig csak az ilyen kompromisszumos nők jutnak :(


2016. febr. 19. 19:31
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
93%

Mert ő biztos túl tökéletes. Hányingerem van az ilyen pasiktól!


Mintha te nem változnál az idővel, nem tökéletest kell keresni, hanem olyat aki szeret. Nem mutogatásra kell egy nőt használni.

2016. febr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

de most tényleg olyan nagy elvárás, hogy lapos legyen egy nőnek a hasa meg legyen melle (NEM NAGY MELL, DE NEM IS LAPOSSÁG)


szerintem NAGYON sok ilyen karcsú fiatal lány van, csak nekem náluk nincsen lap osztva. Ők nekem már elérhetetlen kategoriát jelentik, a joképüek meg csak ilyen nőkkel dugnak.

2016. febr. 19. 20:07
 23/35 anonim ***** válasza:
63%

"JÓ ÉG :D távol áll tőlem mindenféle herceg és lovag szerep.


én nem félek élni a lehetőséggel, ha egy nő felajánlkozik. Ugyhogy ilyen szempontból elveszem, ami jár (néhány segg szüzesség meg ilyesmik) :("


Talán mert megérzik, hogy tárgynak nézed őket.

2016. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

jaj hagyjuk már ezt a megérzés dolgot...


a joképüeknél érdekes modon nem müködik ez a megérzés...azoknak mindent elhisznek.

2016. febr. 19. 20:08
 25/35 anonim ***** válasza:
76%
Hát erre csak azt tudom mondani, hogy sokat akar a szarka...
2016. febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

engem csak az idegesit fel az egészben, hogy az emberek TAGADJÁK hogy a külső számit és FŐLEG A NŐK meg azt hiszik, hogy ha nekik minden pasinál van esélyük, ezért a pasiknak is minden nőnél van esélyük...


de ez nem igy van.


egy pasinak be kell érnie azzal, amit a saját külseje miatt megkaphat.

2016. febr. 19. 20:12
 27/35 anonim ***** válasza:
71%

Nem te vagy az, aki hetente kiír egy ilyen kérdést?


26 évesen már nem ilyen gyerekesnek és felszínesnek kéne lenned.

2016. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
96%

Számít a külső, de nem minden.

De te így ugyanolyan felszínes vagy, mint a nők, akikre vágysz és akik elutasítanak téged.

Egy nő nem azért van, hogy mutogassák, meg hogy mindenki a csodájára járjon. Egy nő azért van egy férfi mellett, mert kiegészítik egymást, jó csapatot alkotnak együtt, biztonságban érzi magát a férfi mellett és nem azért, hogy mutogatva legyen, hogy na nekem milyen jó csajom van.

És ha majd egyszer megtalálod azt a csajt, akivel minden stimmel, akkor nem fog érdekelni az, hogy a melle kicsit kisebb az átlagnál vagy hogy van rajta egy kis felesleg, mert rohadtul nem ez fog számítani.

2016. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
91%

"szerintem NAGYON sok ilyen karcsú fiatal lány van, csak nekem náluk nincsen lap osztva."


Igen, sok ilyen lány van, csak épp nincs szükségük rád, mert találnak, maguknak olyat akik megbecsülik, és nem azt nézik, hogy van hasa, meg nem a melle a lényeg, ott kezdődnek a bajok, mikor valaki, ezekbe szeret bele.

Vegyél egy gumi nőt, és olyan fújod amilyenre akarod!

2016. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Arra számíts, hogy a rendben lévő nők igen gonoszak és alattomosak. És még bunkók is.
2016. febr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!