Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok elzárva a rendben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok elzárva a rendben lévő nőktől?

Figyelt kérdés

Egyik nő cuki volt, tetszett az arca, fiatal volt (18 éves), de duci


A másik nő vékony volt, sikeres, cserébe alkesz


A harmadiknál bejött, hogy kreolos a bőre, barna a haja, szeme, velem egyidős (26), okos, megértjük egymást, cserébe alacsony, gyakorlatilag nincsen melle, és a nem lapos a hasa sem


Megint másik nő nagyon igényes, kedves, jófej, szőke, cserébe ennek sincsen melle meg a hasa is hájas, pedig vékony alkatú nő


Mindeközben a léhűtő, munkanélküli, sodródó, gyerekes, frusztrált DE jóképü és jótestü srácoknak meg ÁLLANDÓAN szép női vannak, vékonyak, szép a mellük, az arcuk a mindenük


Nekem meg mindig csak az ilyen kompromisszumos nők jutnak :(


2016. febr. 19. 19:31
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
nőknek sokkal magasabb az elvárása és követelozne is mégsem maradnak egyedül
2016. febr. 19. 19:50
 12/35 anonim ***** válasza:
A nőknek van nunijuk, neked nincs.
2016. febr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
És te hogy nézel ki?
2016. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
hát...az az igazság, hogy ha azt nézem, hogy én hogyan nézek ki, akkor már alapból csoda, hogy akármilyen nőm van :(
2016. febr. 19. 19:57
 15/35 A kérdező kommentje:
szal bőven tulteljesitem ezen a téren mindenki elképzelését
2016. febr. 19. 19:58
 16/35 anonim ***** válasza:
95%

Akkor meg mit kritizálsz mindenkit?

Komolyan az a kis felesleg zavart pl a szőke meg a barna hajú csajnál?

Ha minden olajozottan ment, kémia is megvolt, akkor meg miért nem tudsz egy kicsit lejjebb adni az elvárásaidból?

2016. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

ja, de a szöke csajról pl kiderült két honap után, hogy prosti :(


egyébként most ugrott be, hogy még volt decemberben egy csaj, akinek jo volt a teste, de igénytelen volt meg csufi az arca :(

2016. febr. 19. 20:01
 18/35 anonim ***** válasza:
95%

Na, megint lúzer siránkozás.


Te ugye magad vagy a Herceg a fehér lovon.

2016. febr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

JÓ ÉG :D távol áll tőlem mindenféle herceg és lovag szerep.


én nem félek élni a lehetőséggel, ha egy nő felajánlkozik. Ugyhogy ilyen szempontból elveszem, ami jár (néhány segg szüzesség meg ilyesmik) :(

2016. febr. 19. 20:03
 20/35 anonim ***** válasza:
97%
Ha a tökéletesre vársz,akkor megsúgom,hogy egyedül fogsz megöregedni.Mert tudod,tökéletes ember nincs.
2016. febr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!