Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan oldjam fel egy haverom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam fel egy haverom gatlasait? Sok ilyen kerdes van, de ez megis mas.

Figyelt kérdés
Van 1 haverom es rohadt gatlasos/szegyenlos...Nincs benne semmiben.Hivom csajozni/edzeni/discoba es mindig kitalal vmi kamuindokot, h ne kelljen jonnie.....en mar sokmindent megprobaltam....jo peldat mutatok....szal szabadon, gatlasok es feszultseg nelkul viselek minden helyzetet, kiabalok az utszan Michael Jackson dalreszleteket, h bebizonyitsam, h nem erdekel a tobbi ember velemenye....Nem azt mondom, h kiabaljon az uton v vmi....hanem, h ne torodjon idegenek velemenyevel...nem jon kosarazni, erre o :majd mondjak meg az emberek, h 2 idiota ugral ott....csajozashoz nincs mersze, mert szerinte en lennek ugyis a kozeppontban(nem azert, mert o csunya v vmi, csak ilyen nagydumas vok)....a discot meg nem szereti...Keveset mar valtoztattam a hozzaallasan, de nem sokat.....Nem azt akarom, h olyan legyen, mint en, hanem, h szeresse az eletet......Mit lehet tenni?
2010. márc. 30. 15:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
És ha elmennétek másik városba bulizni? Ott nem ismeri valszeg senki, így nem is szólná meg senki utána, ha mégis, akkor meg talán nem érdekelné, mert nem ismerik őt! (ismeretlenek véleménye felejtős...)!
2010. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nagy arc vagy!!!!!!!!

Ez remek ötelt!!!!!

KÖSZI!!!!!!EZ EDDIG ESZEMBE SEM JUTOTT!!!!!!!

DE.....egyszer hívtam és benne is lett volna...csak nekem közbejött vmi.....okés....ezt megpróbálom!!!!

2010. márc. 30. 20:50
 13/22 anonim ***** válasza:
Buli előtt igyatok meg pár rövidet! Utána már nincs megállás és fel fog oldódni, biztos vagyok benne!:)
2010. márc. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Ez a tervem :)
2010. márc. 30. 21:05
 15/22 A kérdező kommentje:
Am azert meg varom a otleteket.....
2010. márc. 31. 10:12
 16/22 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, h ha kimozdulna, akkor hova menne el és menj el vele!
2010. márc. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Sehova....neki nincs kedve...ő ha társaságban van, akk inkább beül vhova és figyeli a tömeget....Már próbáltam ezt....megvádoltam, h csak lusta meg stb, de akk sem....semmi.... :(
2010. márc. 31. 17:59
 18/22 anonim ***** válasza:
Lehet kínos neki, h te a haverjaiddal vagy, ő meg nem tud hozzászólni a dolgokhoz! Ez velem is megtörtént már és állandóan kérdezgették, h mi bajom, miért nem mondok semmit, meg ilyenek! Ez elég kiakasztó tud lenni! Pedig csak arról van szó, h vad idegenek és nem ismerem őket, nem tudom miről és kikről beszélgetnek! Inkább elmegyek a saját barátaimmal, haverjaimmal és velük jobban fel tudok oldódni!
2010. márc. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
De ő még a saját barátaival(azaz velünk) sem nagyon mászkál...am közös barátaink vannak...ez 1 banda, csak ő mindíg kimarad a csoportos megnyilvánulkásokből, pedig mindenkit ismer külön-külön és jóban is vannak.....én kicsit különcs vok, ő meg mondja, h mi lenne abban a baj, h úgy élnék, mint a többiek....én meg mondom, h akk te miért nem teszed azt, amit te magad is helyesnek tartasz...de hát ő ilyen...visszafogott stb csomó kamuindok......mikor hívtam csajozni, elmagyaráztam, h ez arról szól, h idegen emberekkel ismerkedj meg....nincs veszteni való, ha nem jösz (jövünk) be nekik, akk többet valszeg úgysem találkozunk velül (ez nagy város), de ha mégis, akk valszeg nem ismernek meg....mert nem jöttünk be nekik.....beismerte, h igazam van, de továbbra sem tesz semmit.....
2010. márc. 31. 19:17
 20/22 anonim ***** válasza:
Hát akkor bele kell nyugodnod, h Ő ilyen típus! Emberek vagyunk és különbözőek, vannak introvertált, extrovertált típusok és van az arany középút és ez talán így van jól! Ő zárkózott fajta ezek szerint! Ezzel nincs semmi baj, ha Ő jól érzi így magát.
2010. márc. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!