Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan oldjam fel egy haverom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam fel egy haverom gatlasait? Sok ilyen kerdes van, de ez megis mas.

Figyelt kérdés
Van 1 haverom es rohadt gatlasos/szegyenlos...Nincs benne semmiben.Hivom csajozni/edzeni/discoba es mindig kitalal vmi kamuindokot, h ne kelljen jonnie.....en mar sokmindent megprobaltam....jo peldat mutatok....szal szabadon, gatlasok es feszultseg nelkul viselek minden helyzetet, kiabalok az utszan Michael Jackson dalreszleteket, h bebizonyitsam, h nem erdekel a tobbi ember velemenye....Nem azt mondom, h kiabaljon az uton v vmi....hanem, h ne torodjon idegenek velemenyevel...nem jon kosarazni, erre o :majd mondjak meg az emberek, h 2 idiota ugral ott....csajozashoz nincs mersze, mert szerinte en lennek ugyis a kozeppontban(nem azert, mert o csunya v vmi, csak ilyen nagydumas vok)....a discot meg nem szereti...Keveset mar valtoztattam a hozzaallasan, de nem sokat.....Nem azt akarom, h olyan legyen, mint en, hanem, h szeresse az eletet......Mit lehet tenni?
2010. márc. 30. 15:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Be kell gináztatni, aztán előbújik a pinakobold!!!
2010. márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
pont azt amit teszel.. ennél többet nehezen
2010. márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Szupermókus ***** válasza:
Nekem is van ilyen haverom ... én fel fogom rakni pár randioldalra :D
2010. márc. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha elmentek bulizni igyon egy kicsit. Nem kell a hányásában fetrengenie, de pl. 1-2 tequila csak jótékonyan hatna rá:D
2010. márc. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Jah....mondta, h szeretne gyurni, de sovany es szegyell konditerembe jarni, mert "kinezik" onnan a kigyurtabbak....mar azt csinalom, h ha kell eroszakkal is, de atmegyek naluk es fekvotamaszozunk, meg minden ilyesmi....latja, h van eredmeny, de nem akar kondiba jarni....mit csinaljak, h hatarozottab legyen....?????????
2010. márc. 30. 15:14
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem iszik, mert " nem akarj akirohogtetni magat"...am en sem iszom.....sokat, de ha nem lesz nalunk senki, akk bevagunk 2en egy fel litert, h megmutassam, h ez milyen vicces es buliban, tarsasagban meg plane...
2010. márc. 30. 15:16
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
Hát talán nem kellene hülyének tettetned magad sem az utcán, sem máshol mert nem ez az átlagos, valamint ha azt mondta, h úgy is Te lennél a középpontban, akkor valszeg igaza is van, legalábbis, ahogyan leírod magad, én is így gondolom! A feltűnési viszketegség sem jó dolog! Próbáld meg szolidabban kezeli a helyzetét és nem azzal megmutatni, hogy milyen az élet, h közben saját magadat nézeted hülyének! Érdekeljen az emberek véleménye, mert attól élsz társadalomban!
2010. márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem teszem magam hülyének és engem (valamilyen szinten) érdekel mások véleménye, de nem aszerint élek, mint a hade nem aszerint élek, mint a verom....ha 2 IDEGEN ember nem jó véleménnyel van róla, akk már változtat...nem jön sehova, mert nincs kedve, meg minden ilyesmi...Am nem azért lennék a középpontban, mert ennyir mittoménmilyen vok, hanem mert önfeledt és magabiztos vok és ezért.....de ha éppen együtt megyünk vhova és látom, h ő visszahúzódik meg stb, akk dobok neki egy magaslabtát, hátha bekapcsolódik...eléggé konzervatív...mint öltözködésben, mint viselkedésben....igyexek oktatni kissebb nagyobb sikerekkel....de most lett elegem....mihelyst lesz szabadidőm, elrángatom vhova....am néha sikerül elrángatni pld egy strandra v valami, akk jól szokta magát érezni, de mégsem jön sehova....pedig tudja, h jól érezné magát.....Mit tudjak még csinálni?Szeretnék segíteni....Am komolyan...őt már egészségtelenül zavarja, h mit gondolnak róla....
2010. márc. 30. 20:09
 9/22 anonim ***** válasza:
Én kínosnak érezném, ha valaki folyton miattam aggódik azért, hogy jól érezzem magam! Ha nem akarja, akkor nem kell erőltetni, mert úgy sem fog menni, vagy elidegeníted magadtól azzal, hogy neki meg kell felelni előtted folyamatosan! Inkább csak menjetek elsőnek a városba, faluba sétálni, beszélgetni az élet nagy dolgairól, beülni egy pub-ba, elmenni moziba, pizzázni, plázázni(ez úgy is trendi manapság), kocsikázni, ha van jogsitok! Ezeket a barátok is csinálják, nem csak szerelmesek! De sztem semmiképp ne nagy buliba menjetek, meg olyan helyekre, ahol a másiknak kínos lehet(konditerem)! A konditerem sokaknak kivált kínos érzést, mert sokan szégyenlik a testüket, vagy azért mert kövérek, vagy azért mert soványak! Én is így voltam vele az első kondis alkalommal, de aztán rájöttem, h azért jár oda az ember, h sportoljon! De erre rá kell jönni...!
2010. márc. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Igazad lehet....ő az egyik legjobb haverom és szeretném, ha jól érezné magát....Szoktunk beszélgetni az élet dolgairól, de szerinte is igazam van, még sem teszi azt....am jó hogy mondod...pub....:hívtam biliárdozni a egy bárba (kocsival voltunk) és mondtam, h jöjjön biliárdozni....de ő nem jön, mert ha meglátják itt a kocsit, rögtön megmondják, h inni jött meg állítólag (szerinte meg a pletyka szerint) abban a bárban drogot árulnak....mondom akk menjünk másikba....de ő egyikbe sem jön, mert fogalmam sincs.....fél, h belekötnek az alkások....mondom, h miért tennék???!!!de ő nem....Nem akart pokerezni (le szoktunk ülni a haverokkal és játékmoney-val nyomjuk), mert nem tud és marhaság...aztán adtam neki egy pokeres játékot pc-re és saját kezűleg írtam le a szabályokat....megtanult és elég jó is benne...mondom neki, h jöjjön biliárdozni(v darts, v vmi kocsmai játék), az is megtetszene neki....de nem mert nem tud és mit fognak majd szólni, ha elkezd bénázni....már ott voltam, h szarok az egészbe...de nem tehetem, mert a haverom....Már ötletem sincs, h mit csináljak....de azért igyexek vmit kitalálni...pld direkt előtte flörtölök a csajokkal, h lássa, h milyen 1szerű...aztán dobok neki egy paszt, ő meg nem kezd vele semmit....arra hivatkozik, h nem tud miről beszélgetni, meg, 1 ilyen lány szóba úgysem jönne össze vele.....pedig nem csúnya....átlagos...de ha zselézné a haját, akk sokkal normálisabb lenne, de ő nem zselézi, mert most csináljak úgy, mint a csajok....?....Ember...ma már muszály...nem járhatunk igénytelenül....Megyünk mászkálni vhova....én nyomom magamra a zselét meg a parfümöt, mondom, h nesze, kenj magadra ebből....de ő nem, mert nem fog ilyennel szarozni....Mit lehet még csinálni?Ötletek?
2010. márc. 30. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!