Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után. Ezt most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után. Ezt most hogy értelmezzem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Haza fele azt mondta, mert nagyon hideg volt, hogy "Legközelebb majd máshogy tervezzük." Csend volt, meglepődtem, de felcsillant a szemem, nem reagáltam rá semmit. Majd hozzátette kissé nevetve és zavartan, hogy "Mármint ha lesz legközelebb". Ezt most annak véljem be, hogy tetszem neki? Még nem írt. Igaz, tegnap este váltunk el. Lehet, hogy az a baj, hogy nem mondtam rá semmit? Ráírjak én? Lehet, mert nem reagáltam rá, azt hiszi nem akarok tőle semmit.


20L, 19F


2016. jan. 22. 08:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hogy utasítana el, ha már az első randi végén arra célozgatott, hogy találkozzatok máskor is?????

Tök mindegy, hány randin voltál eddig, ennek a felfogásához csak józan ész kell...

2016. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem ebből az jött le, hogy elégedetlen volt a randival, hogy a szervezés miatt nem sikerült úgy, ahogy szerette volna azt nem tudom, ezt neked kell tudni.

Ha bizonytalanul, váró arckifejezéssel mondta a "mármint ha lesz legközelebbet", akkor rajtad múlik, hogy lesz-e. Ha savanyúan mondta, akkor nem akarja igazán. AZ azért fura, hogy mindig Te írsz neki és egyikőtök sem ér rá a héten. Mindenkinek arra van ideje, amire szakít. Neked kell érezni, hogy izzott-e a levegő, megvolt-e a vonzódás. De ne erőltess olyat, amit egyikőtök sem akar igazán, vagy ha érzed hogy hiába írsz, mert nem vevő rá.

2016. jan. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nem mindig en irok ra. nagyon sokszor ram ir. tegnap talalkoztunk eloszor, nem erek ra en sem es o sem a hetvegen igy jovoheten talalkozunk
2016. jan. 22. 23:49
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez (legalábbis női szemmel) annyira egyértelmű. :)

Ha nem akarna második randit, akkor elköszön és kész.

Az első mondatából egyértelmű, hogy ő szeretné.A második kijelentésével meg azt próbálta kideríteni, hogy te is szeretnéd-e.

Mivel erre nem reagáltál és hallgattál, mint hal a szatyorban,valószínűleg azt gondolja, hogy nem így van.

Én nem várnék, hogy ő keressen.

2016. jan. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Írtam neki még másnap, mondta, hogy találkozunk a jövőhéten :)

Nem az, hogy nem volt megelégedve a randival, csak hirtelen lett tervezve és kint, a hidegben voltunk.

2016. jan. 24. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!