Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értelmezzem a dolgot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értelmezzem a dolgot?

Figyelt kérdés
Szoval beszélek már egy ideje egy lánnyal, aztán 2 napja írtam neki, eljönne e moziba... Hát 2 napig nem igen akaródzott válaszolni, de aztán írt, hogy nem látta, mit akarunk megnézni... na mármost tudom először is miért neten hívtam el... (mert szünet van és nem találkozunk, eddig 2szer futottam vele össze... úgy meg nehéz elhívni ugye, tehát valahogy muszáj voltam)... másodszor, ha csak 2 nap alatt vette észre akkor lehet tényleg nem látta(ezt kétlem) , vagy látta csak gondolkozott, viszont ha gondolkozott rajta, és azt mondta hogy mit néznénk meg, akkor már ugye meggondolta a dolgot, és azt választotta, hogy eljönne...csak egy a bibi, nem mondott nemet, de végül is olyan nagyon határozott igent se, csak megbeszéltem vele, hogy most ugye karácsony lesz, meg még vizsgázik ő is, aztán majd januárban kéne megejteni...Szoval így összességében akkor ez jó jel, vagy azért kezdjek el parázni kicsit?

2011. dec. 17. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:

januárig 23 tökös gyerek lecsapja a kezedről, aki nem gondolkozik évekig hülyeségen


egyből fel kellett volna hívni amikor igent mondott, és megmondani hogy majd helyben kiválasztjuk mit nézzünk meg, ott vagyok nálad egy óra múlva baba

2011. dec. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja hát az úgy van, hogy 100 km XD
2011. dec. 17. 10:27
 3/8 anonim válasza:
Alapvetően nem a legjobb jel, mert húzza a száját már az első "randi" előtt.
2011. dec. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a rossz hírem, h ez elég esélyes h nem jön össze.

Olyan nincs, h egy csaj igen kedvel egy pasit és 2 napig "nem látja", amit ír.

Persze lehet, h csak túráztat Téged, de nem valószínű.

2011. dec. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Haverom szerint nem vészes a dolog, de amikor mondtam neki, hogy nem válaszol, nem válaszol akkor kezdett elbizonytalanodni, mert szerinte nem olyan lánynak tűnt... de amikor írtam neki, hogy írt, hogy mit nézünk meg akkor már megint állította, hogy zsírosdeszka a dolog... Bár az egészhez hozzátartozik, hogy amikor felvettem én csak kíváncsi voltam ki az, mert ismerősnek tűnt, aztán elkezdtünk beszélgetni hajnal 2 órákig... meg mondta hogy nem e megyek buliba.. meg ilyen fényképeket küldözgetett, hogy itt meg itt volt, meg hogy ez akkor készült amikor szakított a csávójával stb....Am akár elképzelhető hogy nem vette észre, mert tényleg az a tanulós típus, de fene tudja, nem vagyok egy casanova meg egy uri geller se...
2011. dec. 17. 10:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm sem lóg minden nap a neten.

De tényleg nem voltál elég rámenős. Nehéz ráérezni a megfelelő tempóra.

Próbálkozz, de keress valakit 100 km belül is!

2011. dec. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem értitek, szoval a fősuli az adott, csak ugye ilyenkor már mindenki hazamegy, és nehéz csak úgy feljárkálni.
2011. dec. 17. 11:32
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és igen, szoval legyek rámenőseb... ebben van valami, egyik lányismerősöm már mondta, én túl jó vagyok...
2011. dec. 17. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!