Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyújtsam el a dolgot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyújtsam el a dolgot?

Figyelt kérdés

Már elég nehezen tudjuk visszafogni magunkat a párommal, és ez lesz mindkettőnknek az első. Attól félek, hogy túl hamar elmennék. :/ Csak neki szeretnék jót, és szeretném ha tökéletes lenne neki. Általában önkielégítés közben elég 2-3 perc is akár, ha úgy van "kedvem", de el tudom nyújtani 20-30 percig is. Csak félek, hogy ha szexre kerül a sor, már nem tudom visszafogni magam.

Tudom, sok ilyen kérdés volt már :) Legtöbbre az a válasz jött, hogy gyakoroljam elnyújtani, vagy szex előtt csapjam ki és akkor tovább fogom bírni. A gond az, hogy én utána nem kívánok szexet. Hogyan kell ezt "gyakorolni"? A PC izmaimat eddzem már egy hete, elvileg az is segít, de jó lenne tudni, mit lehetne még csinálni. Olyanokat meg nem akarok hogy szex közben elterelni a figyelmem a nagymamámra, meg ilyenek... ha egyszer ott vagyunk, akkor nem akarok máshol lenni, csak vele. Előre is köszi!

16/F 15/L


2011. nov. 6. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt gyakorold továbbra is magadban, másrészt közben pihenj meg néha. Ne csináljátok folyamatosan, hanem néha vedd ki közben, esetleg nyald a barátnődet, vagy izgasd kézzel, váltsatok pózt.

A barátom is hasonló helyzetben van, ha "elhagyja" magát, akkor 2 perc alatt elmegy (pedig mi 4 éve vagyunk együtt), neki is elmegy a kedve, ha már egyszer elélvezett, így második menetről szó se lehet (max órákkal később), és nem tud közben másra gondolni (mert ezt szokták még javasolni... de szerintem pont az a szeretkezés lényege, hogy hagyod, hogy túláradjon benned a másik iránt érzett szerelem, és nem gondolsz semmi másra, csak rá).

Viszont gyakorolt Ő is sokat magában, azzal, hogy miközben masztizott, megállt kis időkre, mielőtt elment volna, és utána folytatta (igen, elmesélte nekem ezt) és első alkalommal is már sokat váltogattuk a pózokat, sokszor megállt közben és nyalt engem, így 1 órán át szeretkeztünk, ha nem számolom az 1 órás előjátékot.

Amúgy szép dolog, hogy szeretnéd neki (is) tökéletessé tenni. Figyelj arra, hogy jól felizgasd őt, hosszú legyen az előjáték.

Sok sikert! :)

20/L

2011. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kolbászgyár ***** válasza:

Igazat adok az előttem szólónak. A legfontosabb, hogy ne érezze a lány azt, hogy ez "kényszer". Az első úgyis fáj, szóval azt nem tudod megakadályozni, de azt optimalizálhatod, hogy kölcsönösen élvezzétek mindketten.


Még1 dolog, ne stresszelj, legyél laza és hallgass a szívedre, vigyázz a lányra, neki tökéletes lesz az elsője veled, mert kevés olyan srác van már manapság, aki szívből (hátsó|szándékok nélkül) ennyire foglalkozik a barátnőjével. (19/F)

2011. nov. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm, nem ilyen válaszokra számítottam :D De örülök, ha úgy látjátok, hogy alkalmas vagyok neki az elsőhöz :) Igazából sosem a saját kielégülésem volt a fontos semmilyen értelemben, és biztos vagyok benne hogy szex közben is a másik jóléte sokkal fontosabb lesz nekem.
2011. nov. 8. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!