Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után. Ezt most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után. Ezt most hogy értelmezzem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Haza fele azt mondta, mert nagyon hideg volt, hogy "Legközelebb majd máshogy tervezzük." Csend volt, meglepődtem, de felcsillant a szemem, nem reagáltam rá semmit. Majd hozzátette kissé nevetve és zavartan, hogy "Mármint ha lesz legközelebb". Ezt most annak véljem be, hogy tetszem neki? Még nem írt. Igaz, tegnap este váltunk el. Lehet, hogy az a baj, hogy nem mondtam rá semmit? Ráírjak én? Lehet, mert nem reagáltam rá, azt hiszi nem akarok tőle semmit.


20L, 19F


2016. jan. 22. 08:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Most mit vársz tőlünk tulajdonképp?


Miért nem tisztázzátok, hogy legyen-e folytatás? Igen, nyitva hagyott egy kérdést, amire te nem reagáltál. Épp itt lenne az ideje.

2016. jan. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, csak most én írjak rá? Nem furcsa? :D
2016. jan. 22. 09:57
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a "Mármint ha lesz legközelebb" kijelentést azért mondta, hogy egyetértően, "igen"-nel reagálj rá. Burkoltan így akarta megtudni, hogy te hogy érezted magad a társaságában. Tetszel neki, fog majd írni ne aggódj, és akkor lesz majd esélyed megerősíteni benne, hogy szívesen találkoznál vele te is újra. :)

20L

2016. jan. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha a te véleményedre kíváncsi akkor muszáj lesz neked írni. Tőle már jött egy mondat ami azt mondja, hogy a jövőben szeretne még ilyet, de neked csak a szemed csillogott. Biztos azt hiszi, hogy nem is érdekled. Ha írsz neki valószínűleg máshogy fogja látni.
2016. jan. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz! Szervezz programot, kérdezd meg ráér-e holnap és ne hideg helyre menjetek :D
2016. jan. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Most is én hívtam amúgy. A héten pedig már nem ér rá és én sem :/
2016. jan. 22. 11:08
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem fog írni, hiába mondja itt az egyik válaszoló.

Mi túróért nem lehetett ott annyit mondani, hogy "remélem is, hogy lesz legközelebb", vagy viccesre véve a figurát " bizony, következő alkalommal jobbat kell szervezned"??!

Most komolyan, mit vársz, ha valaki nyitva hagy egy ilyen kérdést, te meg csak hümmögsz, bakker? Ez a másik oldalról nézve totális elutasítás...én sem írnék, ha ennyire úgy tűnik, nem érdeklem a másikat.

2016. jan. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Egyszerűen zavarba jöttem. Ez volt az első randim.. de mondta, neki, hogy majd beszélünk.
2016. jan. 22. 13:17
 9/15 A kérdező kommentje:
*mondtam
2016. jan. 22. 13:18
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor írjak rá most? Félek, hogy elutasít.
2016. jan. 22. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!