Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legmélyebb benyomást keltő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stevy kérdése:

Legmélyebb benyomást keltő egyetlen szuper randi ötlete?

Figyelt kérdés
Egyetlen egy esélyem van egy lányt elbűvölni. A story elég zűrös lényeg, hogy egy buliban a barátnőjével kavartam de másnap mikor kijózanodtam és megvilágosultam rájöttem, hogy milyen különleges lány is volt valójában annak a lánynak a barátnője akivel kavartam. Nyilván a barátnője és ő sem állnak velem szóba, de tudom, hogy bejövök amúgy a lánynak csak a bizarr szitu miatt nem enged.. Lényeg, hogy talán valahogy eltudom hívni egy randira, (valahogy megoldom, vannak rá ötleteim), de lényeg az, hogy annak a randinak felejthetetlennek kéne lennie, olyan mély nyomot kéne, hogy hagyjon a lányban amennyire csak lehet! Nem akarom elvinni semmi puccos étterembe meg ilyenek, mert nem akarom, hogy az érezze, hogy meg akarom venni vagy ilyenek. Elsősorban nők ötleteit várom, de persze ha ti srácok kiviteleztetek már egy ilyen "szuperrandit" és elvarázsoltátok vele a nőt akkor várom a storyaitokat! :) Előre is köszi mindent! :))
2016. jan. 19. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Eddig minden randim szuper volt.

Kivéve ha a lány nagyon kínosan viselkedett.

Az előbbihez csak neked kell szupernek lenned.

2016. jan. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetne az a címe, hogy "Ultimate randi" és a főszerepet játszhatná Eddie Murphy a mellékszerepet meg Adam Sandler.
2016. jan. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én valahol azt olvastam hogy ha közösen éltek át olyasmit, amitől megemelkedik az adrenalinszint, akkor az vonzóbbá teszi a partnert. Ilyesmik mint hullámvasút, kalandpark stb. Így télen mondjuk nem sok tippem van. Talán lézerharc?
2016. jan. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Láthatatlan kiállítás? Esetleg szabaduló szoba? Ismered az ilyen helyeket?


A láthatatlan randinál sötét van teljesen,vacsorázni is kell-ez kicsit nyomasztó,illetve érzelmes is lehet!


A szabaduló szobák meg kicsit játékosak, de a sikerélmény miatt lehet élmény :)


Valami olyan koncert,amit szeret a nő? Előtte kaja

2016. jan. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vidd el korcsolyázni, még mókás is lehet, ha nem annyira tudtok mert attól jó kedvetek lehet és kerülhettek érdekes szituációkba is. Sok sikert :)
2016. jan. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A kettesnek üzenem, hogy csodás humorral áldotta meg az ég, így tovább, a többieknek köszönöm az ötleteket!
2016. jan. 20. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!