Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből lehet valami? Szombaton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet valami? Szombaton talizom vele ha minden igaz.

Figyelt kérdés
Van egy lány akit már tavasz eleje óta ismerek, már akkor össze akartam vele jönni de pont átverte az előző pasija és időre volt szüksége stb...Azóta volt egy időszak amikor nem beszéltünk és nyár közepe óta megint amolyan barát stílusban. Egyszer felhoztam neki megint a témát hogy nem lenne a kedve(persze nem így:D), megint aztmondta hogy az előző pasija kitolt vele megint, és nem tudja hogy mit akar. Ma pedig msnen megkérdezte hogy talizunk e vmikor hétvégén. Persze igent mondtam, nem tudom lehet belőle járás vagy nem? :S
2008. szept. 16. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem ne így fogd fel. majd kialakul. menj el, beszélgessetek, aztán ha látod h bejösz neki akkor közeledj felé! de ne ezen gondolkozz, majd kialakul!
2008. szept. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bejövök neki, tudom, mondta hogy helyes vok meg aranyos meg minden csak...nem tudom hogy most kezdjek el neki bókolni meg hozzam e fel a járás témát. :S Mert neki már naon sokszor adtam időt. :D
2008. szept. 16. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ő kérdezte meg hogy el mentek-e akkor tuti hogy lessz belőle valami! Ha nem is az elején a búcsúkor biztos! Főleg ha te mersz feléközeledni! De amint az előttem szóló mondta majd kialakul! Én indenesetre szurkolok!:)
2008. szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!