Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szombaton jön! Mivel lepjem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombaton jön! Mivel lepjem meg?

Figyelt kérdés

Kb már 1 éve ismerjük egymást a netről ! 2 nap múlva lesz a szülinapja(26) és mi meg szombaton talizunk először! A viselkedése alapján kezdem azt érezni ,hogy valamit érez irántam jó lehet ,hogy ez hülyén hangzik de én is!Szerintetek minek örülne? mit vegyek neki?

Lányok ti mivel lepnétek meg barátotokat ? Ti fiúk minek örülnétek? NORMÁLIS VÁLASZOKAT lécci! köszi


2011. aug. 1. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én,mint nö virágnak,plüssnek,csokinak örülnék,ékszernek esetleg vagy egy mozi+kaja+séta programnak is.pasiknak meg mindegy mit veszel semmi sem érdekli öket kb :D de a szándék fontos
2011. aug. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mikor már teljesen begerjedt, és épp venné le a ruhádat, búgd a fülébe, hogy boccsss, épp menstruálsz.

Megfizethetetlen.

2011. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Pasik a pénzre buknak, adj egy tízest, attól feláll, mint gerely. :D
2011. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha már 1 éve beszélgettek biztos tudod mi az érdeklődési köre, hobbija stb... szal abban gondolkozz.
2011. aug. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mint nő, egy vibrinek örülnék úgy igazán. A pasi lehet, hogy örülne egy bilincsnek.
2011. aug. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
óriásmilka :D tavaly találkoztam először egy év netes ismerkedés után a barátommal, pont a névnapja után pár nappal, és megleptem egy óriásmilkával :) azóta is együtt vagyunk (23L és 25F)
2011. aug. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
csinálj szilvásbuktát mert azt szeretem
2011. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne menj ki elé :D
2011. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egy pozitív terhességi teszttel, és egy eljegyzési gyűrűvel.

Biztos meglepődne.

2011. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!