Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Válasz értelmezése. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alfonz Alfonz kérdése:

Válasz értelmezése. Mit jelent ez valójában?

Figyelt kérdés

Egy kis segítségre lenne szükségem. Elsősorban lányok Ti válaszoljatok. :-) A gondom egy meghívás visszautasításának értelmezésével van.


Meghívtam egy lányt telefonon randira. Előtte talán néhány hónap alatt, háromszor beszéltünk csak úgy futólag. Teljesen meglepődött és nem is tudott mit mondani azonnal. Másnap küldött egy sms-t és megírta, hogy mennyire meglepődött. Köszöni a meghívást, de ezt most visszautasítaná.


Ez eddig nem is lenne gond, elhívnám legközelebb is. De a végére odaírta, hogy "ugye nem haragszom. :-)".


Szerintetek elhívjam még egyszer? Lányok Ti ilyenkor mire gondoltok valójában.


Köszönöm.

25/F



2016. jan. 11. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem esélyes, hogy ez visszautasítás akart lenni sajnos.:(
2016. jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Konkrét időpontot mondtál neki? Mert ha csak közölted, hogy randizhatnátok és ezt utasította vissza, akkor felejtős, de ha mondjuk elhívtad péntek estére, akkor lehet, hogy csak nem ér rá.
2016. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez eleg egyertelmu visszautasitas. Az ugye nem haragszolt azert irta, hogy ne legyen bunko. Sajnalom

21/N

2016. jan. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ez sajnos egyértelmű visszautasítás, ne hívd el újra, nem kell sajnos.

csak kedves és udvarias volt a lány:-(

2016. jan. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk megírhatta volna,hogy miért nagyjából.Suli,munka,akármi... de így egyértelműen lerázós szerintem is :P
2016. jan. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Konkrét időpontra szólt a meghívás. Nagyjából 10 nappal korábban szóltam. Aznapra pedig tudom, hogy rendszeres edzése van, amit nem gyakran, de már máskor is kihagyott.
2016. jan. 11. 18:18
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok.Ha engem érdekelnél,viszont most nem volt jó az időpont akkor így reagáltam volna: "Köszi a meghívást,de sajnos ma edzésem van,de mondjuk át tehetnénk x napra mit szólsz?" Te megtetted az első lépést,majd neki kellett volna.
2016. jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezek után szerintetek, érdemes kitartónak (nem zaklatónak :-) ) lenni egy határozott NEM-ig vagy sem? A lány nagyon szimpatikus...
2016. jan. 11. 18:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Felkínálhatsz egy másik időpontot, de ha azt is visszautasítja, akkor utána hagyd békén!
2016. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nyugodj meg. Biztos, hogy nem fogom zaklatni! :-)

2016. jan. 11. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!