Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek olyan fiúval aki érzéketlennek látszik, de valójában érzékeny?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok, bár a külvilág felé nem mutatom ki, sőt pont az ellenkezőjét mutatom, mintha minden leperegne rólam(ez amolyan védekezési mechanizmus), így könnyebben tudok ismerkedni, főleg ha valaki elutasító velem, nem akar velem összejönni azzal megértő vagyok, és onnantól hagyom, úgy teszek mintha egyáltalán nem viselne meg, még ha belül iszonyúan fáj is. A legtöbb ember sztem azt hiszi, h bennem egy csepp érzés sincsen, a valóságban viszont nagyon érzékeny vagyok, csak a tapasztalataim alapján jobban járok, ha nem mutatom ki őket. Nyilván ha találnék olyan lányt, aki nagyon szimpatikus lenne, annak megnyílnék, és megmutatnám neki az igazi énemet.

2015. nov. 22. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam ez nem lenne probléma. Én is ilyen vagyok, szóval az elején elég nehéz lenne rájönni, hogy vajon akarunk-e egymástól valamit. :D
2015. nov. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem tudja kimutatni az érzelmeit.
2015. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ki tudom mutatni, csak nem akarom.


Majd annak kimutatom, akit érdemesnek tartok rá.

2015. nov. 23. 08:12
 4/4 Lysander válasza:

Kedves Kérdező,


Szerintem ez nem akadálya egy kapcsolatnak semmiképpen, sőt kellemesen csalódhat benned a lány, miszerint neked ilyen oldalad is van valahol egészen mélyen :D

Kifejezetten tetszene egy ilyen felállás a számomra, mivel tudnám azt, hogy az, aki érdekel, nos az képes nekem teljes mértékben megnyílni egy bizonyos idő után, és csak a felszínen olyan, amilyen.

Sok sikert a pár találáshoz! ;)

2015. nov. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!