Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek ez a gesztus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek ez a gesztus tényleg tetszik?

Figyelt kérdés
Az a gyakori filmes fordulat, amikor a nő próbál valami /számára/ fontos dologról beszélni, a férfi viszont vagy rányomja a mutatóujját a szájára egy "csssssssssh" kíséretében, vagy szájon csókolja, a lényeg, hogy ezek után a nő mindig olvadtan elhallgat. Ez így működne bárkinél a valóságban?
2016. jan. 8. 18:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy másokkal hogy van, nem tudlm. De hogy engem felbosszantana, az biztos...
2016. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A gyakori filmes fordulat inkább az, amikor valami konfliktus vagy bizonytalanság van, a nő próbál magyarázkodni, de a férfi inkább megcsókolja, amiből mindkettejük számára kiderül, hogy szeretnének egymással lenni / megbocsátottak / minden rendben van. Én még olyat nem láttam, amikor a nő beszélni akart volna valamiről, a pasi meg elhallgattatta egy csókkal. Ez elég bunkó dolog, szerintem senki se díjazná.
2016. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

hát ilyen formában inkább csak felidegesítene, de a 2. válaszolónak igaza van, filmben nem így szokott lenni (legalábbis ilyet én még nem láttam)

szóval lehet csak rosszul emlékszel, mert ebben a formában kizártnak tartom a pozitív reakciót

2016. jan. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem az jönne le hogy letojja amit mondani akarok... nem életszerű
2016. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én leharapnám az ujját tőből!
2016. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem működik. Ugye te sem gondolod komolyan, hogy ez így valós? :D
2016. jan. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

számára fontos dologról?

Ezt így nem látom, de el tudom képzelni, hogy nem veszem észre, hogy a férjem aki épp most toppant be az ajtón, és már átlépte a vágyakozás küszöbét, én meg pont akkor kezdek bele egy bohókás történetben a konyha közepén állva, kis köténykében, fakanállal a kezemben mesélném, hogy "képzeld, Drágám a szomszéd kutyája"......

Ha akkor a szám elé tartja az újját és mélyen a szemembe néz, a másik kezével pedig csípőn ragadva magához vonz...

hát, azt hiszem,... elhallgatnék

2016. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
13%
milyen kis hólyagok itt a csajok ahogy reagálnak XD
2016. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Attól függ, miről van szó. Nálunk volt már ilyen, de csak olyan esetben, amikor én is tudtam, hogy nincs igazam, csak épp elhagyott minden lelkesedésem és az önbizalmam utolsó szikrája is... na olyankor kimondottan jó, ha megállít és nem hagyja, hogy belelovaljam magam az önsajnálatba.

De ha valóban fontos dologról kell beszélnünk, akkor biztosan nem tetszene.

2016. jan. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

Nálam nem működne, soha nem hagyom, h bárki elhallgattasson, ha nekem egyszer fontos mondanivalóm van akkor és abban a pillanatban.


A kötényes-kiskutyás csaj meg nem fogta fel a lényeget. Nem szomszéd kutyája sztoriról van szó a kérdésben, hanem a nő számára fontos dologról.


32N

2016. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!