Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdeklem vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdeklem vagy nem?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy helyes fiúval. Ő szokott írni, általában, tegnap bevallotta: "nagyon szexi, nőies, intelligens, humoros lány vagy érzéki ajkakkal, érzéki mosollyal, gyönyörű szempárral.."

Ma kivételesen én írtam rá, hogy ne úgy érezze, mindig neki kell keresnie.

Eléggé ilyen komoran, tárgyilagosan válaszolgatott az aktuális kérdéseimre, de volt , h válasz sem jött. Rákérdeztem, hogy esetleg lankadt-e az érdeklődése irántam vagy mi történt, mert eddig más hangnemben írt.

Azt mondta, hogy nem, csak tesz vesz és sok a dolga (este 9kor).Írtam neki, hogy akkor nem zargatom és majd keres ha akar és elbúcsúztam egy csókkal. Erre már nem írt semmit. Ez nekem nagyon rosszul esett, hogy még el sem köszönt, pedig azonnal olvasta, amikor írtam.


Ti mit gondoltok?



2015. dec. 10. 00:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, de én olyan lány vagyok, aki igényli a törődést és engem ez nagyon zavar. És ez nekem konkrétan olyan érzés, mintha leráztak volna és nem lennék Neki elég fontos, függetlenül attól, hogy lehet nem ért rá. Napi egy sms nem sok, szerintem! Lehet, hogy tényleg nem hozzám való tényleg! Kicsit csalódott vagyok,, mert eddig nem így ismertem! Nem érzem, hogy bármit is elrontottam volna, meg úgy érzem, ha valakinek van ideje egy üzit elolvasni, az válaszolni is tud! Azt hiszem elengedem ezt a srácot, mert nem nekem való!
2015. dec. 10. 16:06
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha így érzed, akkor igazad lehet. A megérzésekre néha jobb halgatni.

-előző válaszoló

2015. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy még ő sem tudja, mit akart,amúgy van rá esély, hogy tényleg dolga volt.
2015. dec. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Lehet dolga volt, de nekem akkor sem pálya olyan pasi, aki hangulatember vagy annyira elfoglalt, hogy ne érjen rám egy kicsit minden nap! Én még mindig úgy gondolom, h mindenkinek arra van ideje, akire / amire szán! És ez független attól, hogy mennyire elfoglalt! Lehet pont ezért nem volt 2 éve semmilyen kapcsolata! Így nem is fog normális nőt találni!
2015. dec. 10. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!