Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdeklem vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdeklem vagy nem?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy helyes fiúval. Ő szokott írni, általában, tegnap bevallotta: "nagyon szexi, nőies, intelligens, humoros lány vagy érzéki ajkakkal, érzéki mosollyal, gyönyörű szempárral.."

Ma kivételesen én írtam rá, hogy ne úgy érezze, mindig neki kell keresnie.

Eléggé ilyen komoran, tárgyilagosan válaszolgatott az aktuális kérdéseimre, de volt , h válasz sem jött. Rákérdeztem, hogy esetleg lankadt-e az érdeklődése irántam vagy mi történt, mert eddig más hangnemben írt.

Azt mondta, hogy nem, csak tesz vesz és sok a dolga (este 9kor).Írtam neki, hogy akkor nem zargatom és majd keres ha akar és elbúcsúztam egy csókkal. Erre már nem írt semmit. Ez nekem nagyon rosszul esett, hogy még el sem köszönt, pedig azonnal olvasta, amikor írtam.


Ti mit gondoltok?



2015. dec. 10. 00:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg dolga volt. Miért kell elhitetni magatokkal, hogy a fekete az fehér és fordítva? Tipikus női gondolkodás. A férfiaknál bármilyen meglepő is, általában amit mondanak az úgy is van.


Persze lehet, hogy nem érdekled valami miatt de ilyen alapon az is lehet, hogy épp a Mikulással gruppeneznek.

2015. dec. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez elég egyértelmű jel, lehet jobban megismert átgondolta és nem igazán érdekled már. De lehet, hogy tényleg csak elfoglalt volt....bármi megtörténhet.
2015. dec. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne te keresd öt! Kicsit most legyel elerhetetlenebb számára, hatha tényleg valami fontos dolga volt:) Mi tortent,ami miatt kiabrandult volna beloled?
2015. dec. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hat elozo nap egy volt edzonomrol beszelgettunk es eleg csunyan beszelt rola. Hogyvmilyen undorito no..gusztustalan feje es teste van. En meg elhallgattam.Aztan megkerdezte h most bedurciztam e. Mondtam neki, h en szeretem ha vki igy beszel egy norol...ha tetszik neki..ha nem. De egy kis szunet utan beszelgettunk tovabb. Testepito a srac amugy..de..nem bizti h hozzam valo..Nah mindegy
2015. dec. 10. 11:06
 5/14 A kérdező kommentje:
Jav: H en nem szeretem
2015. dec. 10. 11:07
 6/14 anonim válasza:
Valószínűleg csak valami fontos dolga akadt,nyugalom de ha megkérdezhetem hány éves az úri ember?
2015. dec. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha rossz a megerzesed az esettel kapcsolatban, az nem a veletlen muve. Szerintem csak kifogast gyartott. Attol hogy valaki elfoglalt, altalaban kedves marad. Raadasul meg neked kellet kiszedned belole hogy mi a gond. Ez nem termeszetes. Olyat keress inkabb, aki mindig probal kedves, es baratsagos lenni veled.
2015. dec. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
28 eves. Maskor neem kell belole kiszednem semmit. Inkabb ugy gondolom h hangulatember ami nem tul jo.
2015. dec. 10. 12:16
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyebkent siman irhatta volna h lelankadt az erdeklodese hisz oszinte valaszt vartam.De baratnom szerint ennek bevallasara gyavak a ferfiak. Bar ki tudja..lehet tulgondolom es tenyleg csak dolga volt
2015. dec. 10. 12:19
 10/14 anonim ***** válasza:
A férfiak nagy részének tébyleg kemény dolog ezt így a szemedbe mondani, kb. pont min a nőknek, de persze kivétel van. Hagyd kicsit, majd ha szeretne rád ír, az én barátom is csinált így annó mikor még randiztunk, később kiderült, hogy elég húzós napja volt és nem volt kedve senkihez. Türelem.
2015. dec. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!